سرویس vod ویژه مشترکین ساتیا

سرویس vod ویژه مشترکین ساتیا

✅ VOD یا همان “ Video On Demand ” سرویسی است که به شما اجازه می‌دهد با اتصال به اینترنت و به صورت آنلاین، در هر زمان و در هر نمایشگری که خودتان بخواهید، از انواع محتوای صوتی و تصویری مانند: برنامه های تلویزیونی، آهنگ ها، پخش زنده همایش ها، مستندهای جذاب، برنامه های آموزشی، مسابقات ورزشی و…استفاده کنید.

از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات VOD می توان فیلیمو و آیو را نام برد که می توانید از طریق آنها محتوای مورد نظرتان را یا به صورت آنی تماشا کنید و یا روی کامپیوتر، گوشی هوشمند و تبلت ذخیره کنید تا در زمان دلخواه مشاهده کنید. این محتواها در دو بخش رایگان و غیر رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. معمولا در بخش رایگان به تعداد کمتری از محتویات دسترسی خواهید داشت اما با پرداخت مبالغ بیشتر، بسته به نوع خدمات VOD می‌توانید به محتویات بیشتری دسترسی داشته باشد.

✅ شما همچنین می توانید با دسترسی به وب سایت آهنگ 101 هزاران آهنگ و فول آلبوم را با ترافیک رایگان گوش و دانلود کنید مشترکین ساتیا می توانند بدون خرید اشتراک و به صورت کاملا رایگان محتویات سایت آهنگ 101 را به صورت آنلاین گوش و یا دانلود کنند.

✅  پرسش و پاسخ : 

✅ در صورتی که شما بخواهید یک فیلم را دانلود کنید، حجم مصرفی از شما کسر خواهد شد . اما با تماشای آنلاین از طریق VOD طرف قرارداد ساتیا شما حجمی از دست نخواهید داد.


– آیا برای استفاده از VOD ها نیاز به خرید اشتراک دارم؟

✅ بله، برای خرید می توانید به سایت های فیلیمو و آیو مراجعه کرده و به صورت آنلاین اشتراک مورد نظر خود را خریداری کنید.

نویسنده:مهدی میرزایی تاریخ: سه‌شنبه, 9 اکتبر , 18
دسته بندی ها:

دیدگاه ها