تعرفه اینترنت پرسرعت TD-LTE ساتیا | سایت ساتیا
جشنواره های فروش

 

جدول تعرفه سرویس TD-Lte 

سرویس های یک ماهه
ترافیک ماهیانه (GB) ۱۰ ۱۲ ۲۰ ۲۵ ۴۰ ۶۰ ۱۲۰
قیمت (تومان) ۳۸۰۰۰ ۴۳۰۰۰ ۵۰۰۰۰ ۶۵۰۰۰ ۹۲۰۰۰ ۱۱۶۰۰۰ ۱۹۶۰۰۰

 

سرویس های سه ماهه
ترافیک دوره (GB) ۷۰ ۱۶۰ ۲۱۰
قیمت (تومان) ۱۷۶۰۰۰ ۲۹۵۰۰۰ ۳۴۵۰۰۰

 

سرویس های شش ماهه
ترافیک دوره (GB) ۱۳۰ ۲۶۰ ۵۵۰ ۱۰۰۰
قیمت (تومان) ۲۹۵۰۰۰ ۴۴۸۰۰۰ ۷۸۵۰۰۰ ۱۳۵۰۰۰۰

 

سرویس های یک ساله
ترافیک دوره (GB) ۱۶۰ ۲۵۰ ۵۰۰ ۷۰۰
قیمت (تومان) ۴۹۵۰۰۰ ۶۱۸۰۰۰ ۱۱۰۰۰۰۰ ۱۲۹۸۰۰۰

 

مزایای سرویس TD-Lte نسبت به بسته های همراه

بسته های اینترنت همراه  از سرعت خوبی دارند و همیشه در دسترس می باشند ولی سرویس Lte نسبت به بسته های همراه مزایایی به شرح ذیل دارد.

۱- امواج مودم Lte برای بدن ما مضر نیست ، ولی امواج موبایل مضر هست.
۲- 
قیمت مناسبتر ی دارد.
۳- شارژ گوشی موبایل زود تمام نمی شود.

 

مقایسه امواج اینترنت همراه با LTE :

آزمایشات دانشمندان نشان می دهد وقتی بیش از ۲ دقیقه با موبایل صحبت می کنیم آنزیم های بزاق دهان تغییر می کند ولی اگر از هندزفری استفاده کنیم یا گوشی روی اسپیکر باشد و آن را روی میز بگذاریم اگر ۲۰۰ ساعت هم با موبایل صحبت کنیم آنزیم های بزاق دهان تغییری نمی کند. بنابراین به این نتیجه می رسیم که امواج دستگاههای دور برد بیسیم مثل شعله کبریت هستند که اگر انگشت آن را به شعله بچسبانیم می سوزد و اگر ده سانت فاصله داشته باشیم دیگر آسیبی به ما وارد نمی کند.

وقتی از بسته های موبایل استفاده می کنیم دستگاه موبایل در حالت دوربرد اقدام به ارسال و دریافت اطلاعات می کند که این برای بدن ما مضر هست ولی وقتی از سروس lte یا Adsl استفاده می کنیم موبایل ما از شبکه برد کوتاه استفاده می کند که امواج آن برای بدن ما ضرری ندارد.

درست است که مودم های Lte هم جزو بیسیم های با برد بلند محسوب می شوند ولی چون بالای ۲۰ سانتی متر از بدن ما فاصله دارند تاثیر بدی روی بدن ما ندارند.

 

مقایسه قیمت :

سرویس های LTE نسبت به بسته های موبایل همراه قیمت مناسبتری دارد مثلا بسته های همراه به ازای هر گیگ از ده هزار تومان شروع می شوند و مثلا یک سرویس ۵ گیگ در یکماه با قیمت ۲۰۵۰۰ تومان عرضه می شود یعنی هر گیگ ۴۰۰۰ تومان در صورتی که مصرف خانواده حدود ۲۰ گیگ در ماه می باشد و ما می توانیم با خرید یک بسته ۲۰ گیگ با قیمت ۵۰ هزار تومان از اینترنت با قیمت هر گیگ ۲۵۰۰ تومان استفاده نمائیم. برای مشاهده تعرفه های قیمت اینجا را کلیک کنید.

 

مصرف شارژ گوشی :

وقتی که از بسته های اینترنت همراه استفاده می کنیم چون خود گوشی وظیفه مودم را هم بر عهده می گیرد بنابراین مصرف شارژ گوشی چند برابر می شود و زمان زیادی نمی گذرد که نیاز به پاور بانک پیدا می کنیم در صورتی که در حالتی که از مودم Lte استفاده می کنیم موبایل از حالات wifi یا بی سیم برد کوتاه استفاده می کند و شارژ خیلی کمتری از گوشی مصرف می شود.درباره ساتیا

 

شرکت مهندسی ساتیاری ارتباط پارس دارنده پروانه سروکو به شماره 65-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد

گروه ساتیا در تاریخ 1381 با هدف توسعه صنعت IT کشور آغاز به فعالیت نمود . که در حال حاضر متشکل از چند شرکت رسمی زیر گروه می باشد . این گروه با در اختيار داشتن کادري مجرب و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی در زمینه پیاده سازی سرویسهای شبکه ، و همکاری با چند شرکت خارجی و داخلی فعال در این زمینه، آماده ارائه خدمات می باشد. سياست کلي گروه ­ فراهم آوردن بستري مناسب جهت ارائه راهکارهای جامع شبکه،سیستمهای مدرن زیرساخت و نيز ارائه سرويس هاي مختلف امنيت اطلاعات ، پیشرو در زمینه شبکه های تلفنی و طراحی و پیاده سازی سوئیچ های مخابراتی NGN و همچنین ارائه تجهیزاتی زیر ساختی و مخابراتی ، در سطح کشور مي باشد.

 

چشم انداز

 

 ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های مخابراتی که از یک سو

نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی

دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

تماس با ما

ارتباط با ساتیا

دفتر مرکزی : اراک - خیابان شهید رجایی - ابتدای خیابان جنت - کوچه واعظ زاده - ساختمان ساتیا - شرکت رایانکده آپادانا

 

دفتر تهران : سعادت آباد، میدان کتاب، مجتمع اساتید سرو تلفن :(021) 26765642

 

کد پستی : 3813674679

 

تلفن : 33805-086 (10خط)

 

 

ایمیل : info@satiaisp.com

 

سایت :www.satiaisp.com