از نسل جدید اشتراکات اینترنت غیر حجمی ساتیا رونمائی شد

از نسل جدید اشتراکات اینترنت غیر حجمی ساتیا رونمائی شدفصل جدید ارتباطات در ایران / تعرفه غیر حجمی اینترنت لیلیوم ساتیا

نام سرویس

سرعت ثابت سرویس

حد مصرف منصفانه (گیگابایت)

قیمت سرویس

(ماهیانه / تومان )

ترافیک بین الملل

ترافیک داخل ایران

لیلیوم نیم

نیم مگابیت بر ثانیه

15

60

125.00

لیلیوم 1

1 مگابیت بر ثانیه

25

100

20.000

لیلیوم 2

2 مگابیت بر ثانیه

40

160

25.000

لیلیوم 3

3  مگابیت بر ثانیه

50

200

35.000

لیلیوم 4

4  مگابیت بر ثانیه

80

320

40.000

لیلیوم 8

8  مگابیت بر ثانیه

200

800

50.000

لیلیوم 16

16 مگابیت بر ثانیه

400

1600

80.000

قیمت ترافیک اضافه :

100 گیگ

50 گیگ

1 گیگ تا 40 گیگ (هر گیگ)

0.5 گیگ

میزان ترافیک

164.000

90.000

2.000

1.000

قیمت بسته (تومان

 • * مشترکین گرامی به اطلاع می رسانیم از این پس مدل اعطای ترافیک بصورتی است که هر۴ گیگ استفاده از ترافیک داخلی معادل استفاده یک گیگ ترافیک بین الملل می باشد و ترافیک اعطا شده به مشترکین هم به صورت گیگ داخلی و هم به صورت بین المللی در پورتال مشترکین ساتیا قابل مشاهده می باشد. برای دیدن سایت های داخلی اینجا را کلیک کنید.
 • * لازم به ذکر است که استفاده از سایت شرکت www.satiaisp.com ، سایت موزیک www.Ahang101.ir ، سایت تماشای فیلم فیلیمو www.filimo.com و سرویس اشتراک فیلم به همراه تلویزیون اینترنتی آیو www.Aionet.ir کاملا رایگان بوده و در صورت استفاده از این سایت ها و تماشای فیلم از گیگ و ترافیک شما کسر نمی شود.

 

 • * لازم به ذکر است که سرویس های غیر حجمی بعد از پایان ترافیک FUP به سرعت 128Kbps کاهش می یابند و این سرویس ها قطع نمی گردند و در صورتی که مشتری بخواهد به سرعت قبلی خود بازگردد می تواند با خرید گیگ اضافه به سرعت عادی سرویس خود بازگردید و یا سرویس دوره بعدی خود را زودتر از موعد خریداری نمایید.
 • * هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران، ۱۲٫۰۰۰ تومان و هزینه نصب و راه اندازی در محل در صورت نیاز کاربر ۱۵٫۰۰۰ تومان می باشد که در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.
 • * خرید سرویس به صورت شش‌ماهه و یک‌ساله، به ترتیب مشمول ۵ و ۱۰ درصد تخفیف خواهد بود.
 • * با توجه به این که سرعت دریافت اطلاعات (سرعت دانلود) بر اساس کیلوبایت بر ثانیه نمایش داده می‌شود، برای تبدیل سرعت‌ سرویس‌های‌ بالا به کیلوبایت بر ثانیه باید سرعت سرویس را به عدد ۸ تقسیم کنید.
 • پرسش و پاسخ راجع به سرویس های غیر حجمی

 • تفاوت سرویس های حجمی با غیر حجمی در چیست ؟
 • گیگابایت سرویس های غیر حجمی خیلی بالاتر است و این سرویس ها نزدیک به سرویس های نامحدود ارائه می شوند و به آسانی گیگابایت سرویس شما مثل سرویس های حجمی به پایان نمی رسد.
 • تفاوت سرعت: مثلا سرویس 1 مگ حجمی دارای توربو تا 8Mbps است ولی در غیر حجمی حداکثر سرعت همان یک مگ خواهد بود و مثلا پخش فیلم های اینستاگرام با سرعت 512 کیلو بایت غیر حجمی به ازای هر 4 ثانیه فیلم 4 ثانیه توقف نمایش خواهید داشت ویا در تلگرام برای دریافت یک کلیپ 2.5 مگی باید حدود یک دقیقه صبر کنید. بنابراین اگر چندین کاربر استفاده همزمان از اینترنت دارید سرعتهای بالاتر را انتخاب کنید.
 • آیا حجم باقی مانده سطح منصفانه به دوره های بعدی منتقل می شود ؟

خیر منتقل نمی شود ولیکن اگر شما سرویس سه ماهه خریداری کنید کل حجم استفاده منصفانه در سرویس سه ماهه به شما داده خواهد شد و در طول سه ماه بصورت شناور قابل استفاده خواهد بود ولی بعد از پایان سه ماه به دوره های بعدی منتقل نمی شود.

 • آیا در صورت خرید ترافیک اضافه برای سرویس های غیر حجمی به دوره های بعدی منتقل می شود ؟

چنانچه کاربری ترافیک دوره سرویس غیر حجمی را تمام کند و بعد برای افزایش سرعت نسبت به خرید ترافیک اضافه اقدام کند این ترافیک به دوره بعدی قابل انتقال می باشد.

 • با سرعت 128Kbps بعد از پایان ترافیک منصفانه به چه صورت است ؟

به این صورت است که اگر شما تنها استفاده کننده باشید هر عکس اینستاگرام یا تلگرام تقریبا 6 تا ده ثانیه طول می کشد که باز شود ولی پیام های متنی به راحتی جابجا می شود و یا کارتخوان مغازه شما از کار نخواهد افتاد.

 • آیا پهنای باند سرویس های غیر حجمی تضمین شده هستند ؟

خیر این سرویس ها نیز پهنای باند اشتراکی دارند و پهنای باندهای تضمین شده بصورت نامحدود ارائه می گردند.

نویسنده:مهدی میرزایی تاریخ: شنبه, 9 دسامبر , 17
دسته بندی ها: تعرفه ها

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه