اینترنت شماره گیری Dial-Up | سایت ساتیا
جشنواره های فروش

 

سرویس اینترنت Dial-up با تکنولوژی E1

خدمات دسترسي به اينترنت از طريق شماره‌گيري تلفن شبکه ساتیا ری ارتباط ، امكان كارآمدي‌ست  كه كاربران را قادر مي‌سازد با وارد كردن كلمه‌ي شناسايي (User ID) و رمز عبور (Password) به شبكه‌ي جهاني اينترنت متصل شوند. كه به كاربران خود، امكان دسترسي به اينترنت با سرعت ۵۶Kbps سازگار با خط V92 را ارايه داده است.

چه آن كه تكنولوژي V92 با بهره برداري از خطوط E1 سرعتي تقریبا معادل ۲ برابر سرعت خطوط عادي را فراهم می‌آورد. يكي از ويژگي‌هايي كه كيفيت اين سرويس ساتیا ری ارتباط را در بازار كم نظير ساخته،  پهناي باندي‌ست كه در اختيار كاربران اين خدمات قرار مي‌گيرد.

با چنين امكاناتي است كه كيفيت دسترسي به اينترنت از طريق ساتیا ری ارتباط  تضمين شده است و خوشنودي كاربران را در بر دارد.
مشاهده اینترنت مصرفی

برای مشاهده اعتبار مصرفی خود اینجا کلیک کنید.

راهنماي ساختن شماره گير در ويندوز XP

از منوي Start ، نمادControl panel  را انتخــاب كرده، وارد Network connection شويـــد.
روي   create a new connection  كليك كنيد تا برنامه new connection wizard فعال شود.
روي next كليك كنيد تا به صفحه network connection type برسيــد. در ايــن صفحــه گزينـه connect to the Internet را انتخــاب كرده كليــد ورودي next را كليك كنيد.  در ايــن قسمت گزينه Setup my connection manually را انتخاب كنيد و روي next كليك كنيد.
در اين بخش داخل مستطيل نامي دلخواه براي connection خود وارد كنيد و روي  next كليك كنيد.
در صفحه بعدي بايد شماره تلفن تماس وارد شود كه تلفنهاي ۲۴ ساعته و شبانه شبكه sph در بندهاي قبل راهنما به تفكيك ليست شده اند.
حال مجددا”next را كليك كنيد تا به صفحه وارد كردن نام كاربري و رمز عبور برسيد. در اين بخش user name و password مربوط به account sph خود را وارد كنيد. دقت نمائيد كه Capslock روشن نباشد و اگر عدد وارد مي نماييد Numlock روشن باشد.
پس از وارد كردن username وpassword  (كه براي اطمينان ۲ بار در دو مستطيل جدا پرسيده مي شود) next را كليك كنيد و در صفحه بعد finish را كليك كنيد. Connection با نام دلخواه شما ساخته شده و مي توانيد با كليك روي آن به اينترنت وصل شويد و مانند بندهاي قبل، internet explorer را باز كنيد.
در صفحــه بعد كليد finish را كليــك كنيد تا از برنـامـه new connection wizard خارج شويد. بدين ترتيب يك connection ساخته مي شود.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


درباره ساتیا

 

شرکت مهندسی ساتیاری ارتباط پارس دارنده پروانه سروکو به شماره 65-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد

گروه ساتیا در تاریخ 1381 با هدف توسعه صنعت IT کشور آغاز به فعالیت نمود . که در حال حاضر متشکل از چند شرکت رسمی زیر گروه می باشد . این گروه با در اختيار داشتن کادري مجرب و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی در زمینه پیاده سازی سرویسهای شبکه ، و همکاری با چند شرکت خارجی و داخلی فعال در این زمینه، آماده ارائه خدمات می باشد. سياست کلي گروه ­ فراهم آوردن بستري مناسب جهت ارائه راهکارهای جامع شبکه،سیستمهای مدرن زیرساخت و نيز ارائه سرويس هاي مختلف امنيت اطلاعات ، پیشرو در زمینه شبکه های تلفنی و طراحی و پیاده سازی سوئیچ های مخابراتی NGN و همچنین ارائه تجهیزاتی زیر ساختی و مخابراتی ، در سطح کشور مي باشد.

 

چشم انداز

 

 ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های مخابراتی که از یک سو

نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی

دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

تماس با ما

ارتباط با ساتیا

دفتر مرکزی : اراک - خیابان شهید رجایی - ابتدای خیابان جنت - کوچه واعظ زاده - ساختمان ساتیا - شرکت رایانکده آپادانا

 

دفتر تهران : سعادت آباد، میدان کتاب، مجتمع اساتید سرو تلفن :(021) 26765642

 

کد پستی : 3813674679

 

تلفن : 33805-086 (10خط)

 

 

ایمیل : info@satiaisp.com

 

سایت :www.satiaisp.com