اینترنت بی سیم WireLess | سایت ساتیا
جشنواره های فروش

 

 اینترنت  اختصاصی (پهنای باند مخابراتی تضمین شده)سازمان های بزرگ که قسمتی از کار حرفه ای و تخصصی آنها با اینترنت می باشند معمولا از اینترنت تضمین شده استفاده می کنند و بعلت نوسانات زیاد اینترنت های اشتراکی قابل استفاده برای این سازمانها نمی باشد.
شرکت رایانکده آپادانا (ساتیا) دارای مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و فرکانسهای رادیوئی می باشد و  تنها شرکت محلی دارای این مجوز در سطح استان مرکزی است. و توانائی ارائه پهنای باند به ISP ها را نیز در سراسر استان دارد.
روشهای انتقال پهنای باند از روشهای ۱- بستر فیبر نوری مخابراتی ۲- روش بیسیم اختصاصی و … می باشد که البته روش فیبر نوری روش گرانتری نسبت به بیسیم اختصاصی می باشد و معمولا کسانی که در برد بیسیم های شرکت باشند به علت قیمت مناسب تر از این سرویس استفاده می نمایند.
یکی از بهترین روش های اتصال به اینترنت بعد از فیبر نوری روش بی سیم می باشد که در این روش ارتباطی نقطه به نقطه از شرکت شما تا ساتیا برقرار می گردد و اینترنت روی این بستر به شما تحویل خواهد شد این روش برای اداره ها و سازمان هایی که از اینترنت استفاده حرفه ای دارند و اینترنت تضمین شده نیاز دارند مناسب می باشد و البته در مکان هایی هم که به علت محدودیت های مخابراتی ارائه سرویس کابلی وجود ندارد قابل ارائه خواهد بود ذیلاً تعرفه شرکت ساتیا و مخابرات استان با هم مقایسه شده اند.

مزایا:

۱. ۱. سرعت بالا با حداکثر نرخ انتقال ۱۰ میلی ثانیه و بهترین زمان انتقال بعد از فیبرنوری
۲. اتصال دائمی و شبانه روزی به اینترنت با قطع شدن بسیار کم بعلت مستقیم بودن ارتباط و نبود واسطه های مختلف مثل مخابرات و یا تجهیزات ADSL بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده
۳. کلیه سرویسها با شناسه IP معتبر در اینترنت (valid) ارائه می شود.
۴. تعرفه مخابرات شامل ۳% مالیات و عوارض می باشد ولی تعرفه ساتیا فاق این هزینه های جانبی است.

هزینه هر شناسه اضافی ۱۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.

هزینه نصب، بسته به شرایط و مکان اجرا تعیین خواهد شد.
قیمت پهنای باند نیز با توجه به روش انتقال و وضعیت مشترک برآورد و اعلام خواهد شد که جهت اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت ۰۸۶۱-۲۲۳۰۶۴۳ تماس حاصل فرمائید..

تعرفه

کد سرویس ویژگی سرعت تا محدودیت حجم ماهیانه (ریال) گیگابایت اضافه
WH1G6 ارزان ۱۲۸ kbps ۶GB ۱۹۹.۰۰۰ ۶۹.۰۰۰
WH2G5 ارزان و با سرعت متوسط ۲۵۶ kbps ۶GB ۲۹۹.۰۰۰ ۷۹.۰۰۰
WO5G6 پرسرعت ۵۱۲ kbps ۷GB ۳۹۹.۰۰۰ ۸۹.۰۰۰

تعرفه تجهیزات

نوع تجهیزات قیمت (ریال)
Teletronics نوع حرفه ای ۵,۹۵۰,۰۰۰
Teletronics نوع متوسط ۳,۹۵۰,۰۰۰
تجهیزات برد کوتاه ۲۰۰۰.۰۰۰

 

پاسخ دهید


درباره ساتیا

 

گروه ساتیا در تاریخ 1381 با هدف توسعه صنعت IT کشور آغاز به فعالیت نمود . که در حال حاضر متشکل از چند شرکت رسمی زیر گروه می باشد . این گروه با در اختيار داشتن کادري مجرب و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی در زمینه پیاده سازی سرویسهای شبکه ، و همکاری با چند شرکت خارجی و داخلی فعال در این زمینه، آماده ارائه خدمات می باشد. سياست کلي گروه ­ فراهم آوردن بستري مناسب جهت ارائه راهکارهای جامع شبکه،سیستمهای مدرن زیرساخت و نيز ارائه سرويس هاي مختلف امنيت اطلاعات ، پیشرو در زمینه شبکه های تلفنی و طراحی و پیاده سازی سوئیچ های مخابراتی NGN و همچنین ارائه تجهیزاتی زیر ساختی و مخابراتی ، در سطح کشور مي باشد.

 

چشم انداز

 

 ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های مخابراتی که از یک سو

نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی

دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

تماس با ما

دفتر مرکزی :اراک - خیابان شهید رجایی - ابتدای خیابان جنت - کوچه واعظ زاده - ساختمان ساتیا - شرکت رایانکده آپادانا

 

 

کد پستی : 3813674679

 

تلفن : 33805-086 (10خط)

 

 

ایمیل : info@satiaisp.com

 

سایت :www.satiaisp.com