از نسل جدید اشتراکات اینترنت غیر حجمی ساتیا رونمائی شد | سایت ساتیا
جشنواره های فروش

فصل جدید ارتباطات در ایران / تعرفه غیر حجمی اینترنت لیلیوم ساتیا

نام سرویس

سرعت ثابت سرویس

حد مصرف منصفانه (گیگابایت)

قیمت سرویس

(ماهیانه / تومان )

ترافیک بین الملل

ترافیک داخل ایران

لیلیوم نیم

نیم مگابیت بر ثانیه

۱۵

۶۰

۱۲۵.۰۰

لیلیوم ۱

۱ مگابیت بر ثانیه

۲۵

۱۰۰

۲۰.۰۰۰

لیلیوم ۲

۲ مگابیت بر ثانیه

۴۰

۱۶۰

۲۵.۰۰۰

لیلیوم ۳

۳  مگابیت بر ثانیه

۵۰

۲۰۰

۳۵.۰۰۰

لیلیوم ۴

۴  مگابیت بر ثانیه

۸۰

۳۲۰

۴۰.۰۰۰

لیلیوم ۸

۸  مگابیت بر ثانیه

۲۰۰

۸۰۰

۵۰.۰۰۰

لیلیوم ۱۶

۱۶ مگابیت بر ثانیه

۴۰۰

۱۶۰۰

۸۰.۰۰۰

قیمت ترافیک اضافه :

۱۰۰ گیگ

۵۰ گیگ

۱ گیگ تا ۴۰ گیگ (هر گیگ)

۰.۵ گیگ

میزان ترافیک

۱۶۴.۰۰۰

۹۰.۰۰۰

۲.۰۰۰

۱.۰۰۰

قیمت بسته (تومان

 • * مشترکین گرامی به اطلاع می رسانیم از این پس مدل اعطای ترافیک بصورتی است که هر۴ گیگ استفاده از ترافیک داخلی معادل استفاده یک گیگ ترافیک بین الملل می باشد و ترافیک اعطا شده به مشترکین هم به صورت گیگ داخلی و هم به صورت بین المللی در پورتال مشترکین ساتیا قابل مشاهده می باشد. برای دیدن سایت های داخلی اینجا را کلیک کنید.
 • * لازم به ذکر است که استفاده از سایت شرکت www.satiaisp.com ، سایت موزیک www.Ahang101.ir ، سایت تماشای فیلم فیلیمو www.filimo.com و سرویس اشتراک فیلم به همراه تلویزیون اینترنتی آیو www.Aionet.ir کاملا رایگان بوده و در صورت استفاده از این سایت ها و تماشای فیلم از گیگ و ترافیک شما کسر نمی شود.

 

 • * لازم به ذکر است که سرویس های غیر حجمی بعد از پایان ترافیک FUP به سرعت ۱۲۸Kbps کاهش می یابند و این سرویس ها قطع نمی گردند و در صورتی که مشتری بخواهد به سرعت قبلی خود بازگردد می تواند با خرید گیگ اضافه به سرعت عادی سرویس خود بازگردید و یا سرویس دوره بعدی خود را زودتر از موعد خریداری نمایید.
 • * هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران، ۱۲٫۰۰۰ تومان و هزینه نصب و راه اندازی در محل در صورت نیاز کاربر ۱۵٫۰۰۰ تومان می باشد که در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.
 • * خرید سرویس به صورت شش‌ماهه و یک‌ساله، به ترتیب مشمول ۵ و ۱۰ درصد تخفیف خواهد بود.
 • * با توجه به این که سرعت دریافت اطلاعات (سرعت دانلود) بر اساس کیلوبایت بر ثانیه نمایش داده می‌شود، برای تبدیل سرعت‌ سرویس‌های‌ بالا به کیلوبایت بر ثانیه باید سرعت سرویس را به عدد ۸ تقسیم کنید.
 • پرسش و پاسخ راجع به سرویس های غیر حجمی

 • تفاوت سرویس های حجمی با غیر حجمی در چیست ؟
 • گیگابایت سرویس های غیر حجمی خیلی بالاتر است و این سرویس ها نزدیک به سرویس های نامحدود ارائه می شوند و به آسانی گیگابایت سرویس شما مثل سرویس های حجمی به پایان نمی رسد.
 • تفاوت سرعت: مثلا سرویس ۱ مگ حجمی دارای توربو تا ۸Mbps است ولی در غیر حجمی حداکثر سرعت همان یک مگ خواهد بود و مثلا پخش فیلم های اینستاگرام با سرعت ۵۱۲ کیلو بایت غیر حجمی به ازای هر ۴ ثانیه فیلم ۴ ثانیه توقف نمایش خواهید داشت ویا در تلگرام برای دریافت یک کلیپ ۲.۵ مگی باید حدود یک دقیقه صبر کنید. بنابراین اگر چندین کاربر استفاده همزمان از اینترنت دارید سرعتهای بالاتر را انتخاب کنید.
 • آیا حجم باقی مانده سطح منصفانه به دوره های بعدی منتقل می شود ؟

خیر منتقل نمی شود ولیکن اگر شما سرویس سه ماهه خریداری کنید کل حجم استفاده منصفانه در سرویس سه ماهه به شما داده خواهد شد و در طول سه ماه بصورت شناور قابل استفاده خواهد بود ولی بعد از پایان سه ماه به دوره های بعدی منتقل نمی شود.

 • آیا در صورت خرید ترافیک اضافه برای سرویس های غیر حجمی به دوره های بعدی منتقل می شود ؟

چنانچه کاربری ترافیک دوره سرویس غیر حجمی را تمام کند و بعد برای افزایش سرعت نسبت به خرید ترافیک اضافه اقدام کند این ترافیک به دوره بعدی قابل انتقال می باشد.

 • با سرعت ۱۲۸Kbps بعد از پایان ترافیک منصفانه به چه صورت است ؟

به این صورت است که اگر شما تنها استفاده کننده باشید هر عکس اینستاگرام یا تلگرام تقریبا ۶ تا ده ثانیه طول می کشد که باز شود ولی پیام های متنی به راحتی جابجا می شود و یا کارتخوان مغازه شما از کار نخواهد افتاد.

 • آیا پهنای باند سرویس های غیر حجمی تضمین شده هستند ؟

خیر این سرویس ها نیز پهنای باند اشتراکی دارند و پهنای باندهای تضمین شده بصورت نامحدود ارائه می گردند.درباره ساتیا

 

شرکت مهندسی ساتیاری ارتباط پارس دارنده پروانه سروکو به شماره 65-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد

گروه ساتیا در تاریخ 1381 با هدف توسعه صنعت IT کشور آغاز به فعالیت نمود . که در حال حاضر متشکل از چند شرکت رسمی زیر گروه می باشد . این گروه با در اختيار داشتن کادري مجرب و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی در زمینه پیاده سازی سرویسهای شبکه ، و همکاری با چند شرکت خارجی و داخلی فعال در این زمینه، آماده ارائه خدمات می باشد. سياست کلي گروه ­ فراهم آوردن بستري مناسب جهت ارائه راهکارهای جامع شبکه،سیستمهای مدرن زیرساخت و نيز ارائه سرويس هاي مختلف امنيت اطلاعات ، پیشرو در زمینه شبکه های تلفنی و طراحی و پیاده سازی سوئیچ های مخابراتی NGN و همچنین ارائه تجهیزاتی زیر ساختی و مخابراتی ، در سطح کشور مي باشد.

 

چشم انداز

 

 ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های مخابراتی که از یک سو

نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی

دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

تماس با ما

دفتر مرکزی :اراک - خیابان شهید رجایی - ابتدای خیابان جنت - کوچه واعظ زاده - ساختمان ساتیا - شرکت رایانکده آپادانا

 

دفتر تهران :سعادت آباد، میدان کتاب، مجتمع اساتید سرو تلفن :(021) 26765642

 

کد پستی : 3813674679

 

تلفن : 33805-086 (10خط)

 

 

ایمیل : info@satiaisp.com

 

سایت :www.satiaisp.com