سرویس اینترنت اختصاصی- پهنای باند 

اینترنت  اختصاصی (پهنای باند مخابراتی تضمین شده)

 

سازمان های بزرگ که قسمتی از کار حرفه ای و تخصصی آنها با اینترنت می باشند معمولا از اینترنت تضمین شده استفاده می کنند و بعلت نوسانات زیاد اینترنت های اشتراکی قابل استفاده برای این سازمانها نمی باشد.

 

شرکت ساتیا ری ارتباط دارنده پروانه سروکو به شماره ۶۵-۹۵-۱۰۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی و تنها شرکت محلی دارای این مجوز در سطح استان مرکزی است. و توانائی ارائه پهنای باند به ISP ها را نیز در سراسر استان دارد.

 

روشهای انتقال پهنای باند از روشهای ۱- بستر فیبر نوری مخابراتی ۲- روش بیسیم اختصاصی و … می باشد که البته روش فیبر نوری روش گرانتری نسبت به بیسیم اختصاصی می باشد و معمولا کسانی که در برد بیسیم های شرکت باشند به علت قیمت مناسب تر از این سرویس استفاده می نمایند.

یکی از بهترین روش های اتصال به اینترنت بعد از فیبر نوری روش بی سیم می باشد که در این روش ارتباطی نقطه به نقطه از شرکت شما تا ساتیا برقرار می گردد و اینترنت روی این بستر به شما تحویل خواهد شد این روش برای اداره ها و سازمان هایی که از اینترنت استفاده حرفه ای دارند و اینترنت تضمین شده نیاز دارند مناسب می باشد و البته در مکان هایی هم که به علت محدودیت های مخابراتی ارائه سرویس کابلی وجود ندارد قابل ارائه خواهد بود ذیلاً تعرفه شرکت ساتیا و مخابرات استان با هم مقایسه شده اند.

 

مزایا :

۱. سرعت بالا با حداکثر نرخ انتقال ۱۰ میلی ثانیه و بهترین زمان انتقال بعد از فیبرنوری

۲. اتصال دائمی و شبانه روزی به اینترنت با قطع شدن بسیار کم بعلت مستقیم بودن ارتباط و نبود واسطه های مختلف مثل مخابرات و یا تجهیزات ADSL بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده


۳. کلیه سرویسها با شناسه IP معتبر در اینترنت (valid) ارائه می شود.

۴. تعرفه مخابرات شامل ۳% مالیات و عوارض می باشد ولی تعرفه ساتیا فاق این هزینه های جانبی است.

هزینه هر شناسه اضافی ۱۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.

هزینه نصب، بسته به شرایط و مکان اجرا تعیین خواهد شد.

قیمت پهنای باند نیز با توجه به روش انتقال و وضعیت مشترک برآورد و اعلام خواهد شد که جهت اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت ۰۸۶۳۳۸۰۵ تماس حاصل فرمائید.

 

پهنای باند قیمت مخابرات قیمت فروش با ۳۰ درصد تخفیف قیمت هر مگ
۶۴k ۶۵۱,۰۰۰ ۴۵۵,۰۰۰
۱۲۸k ۱,۳۰۲,۰۰۰ ۹۱۰,۰۰۰
۲۵۶k ۱,۹۵۳,۰۰۰ ۱,۳۶۷,۰۰۰
۵۱۲k ۳,۲۵۵,۰۰۰ ۲,۲۷۰,۰۰۰
۱۰۲۴k ۵,۸۵۹,۰۰۰ ۴,۱۰۰,۰۰۰ ۴,۱۰۰,۰۰۰
۲۰۴۸k ۱۰,۴۱۶,۰۰۰ ۷,۲۹۰,۰۰۰ ۳,۶۴۰,۰۰۰
۴M ۱۷,۵۷۷,۰۰۰ ۱۲,۳۰۰,۰۰۰ ۳,۰۷۰,۰۰۰
۸M ۲۹,۲۹۵,۰۰۰ ۲۰,۵۰۰,۰۰۰ ۲,۵۶۰,۰۰۰
۲۰M ۵۹,۲۴۱,۰۰۰ ۴۱,۴۶۸,۰۰۰ ۲,۰۷۰,۰۰۰
۳۴M ۸۳,۳۲۸,۰۰۰ ۶۹,۰۰۰,۰۰۰ ۲,۰۲۰,۰۰۰

 

دریافت فایل تعرفه سرویس پهنای باند تضمین شده

 


نویسنده:admin تاریخ: پنج شنبه, ۱۵ خرداد , ۹۹
دسته بندی ها:
دیدگاهها