معرفی TV-Box ساتیا | سایت ساتیا
جشنواره های فروش

مشترک گرامی با همکاری شرکت ساتیا ری ارتباط و صبا ایده امکان دسترسی به کلیه فیلم های سایت فیلیمو با تخفیف ۷۵ درصد ترافیک مهیا شده است.

۱- برای مشاهده فیلم ها باید در قسمت ثبت نام وارد شوید و رمزی را که برای شما پیامک شده است وارد کنید لازم به ذکر است که می توانید برای دسترسی به فیلیمو بر روی موبایل خود این اپلیکیشن را از سایت بازار دانلود کنید.

۲- برای مشاهده فیلم ها روی تلوزیون های اندرویدی می توانید اپلیکیشن فیلیمو را روی تلویزیون خود نصب کنید و از تماشای فیلم ها در تلوزیون خود لذت ببرید.

۳- اگر از فیلتر شکن استفاده کنید ترافیک مصرفی مشاهده فیلم برای شما رایگان نخواهد بود و قبل از اینکه شروع به مشاهده فیلم کنید حتما فیلتر شکن خود را غیر فعال کنید.

۴- اگر تلوزیون شما اندرویدی نیست می توانید از ساتیا یک تی وی باکس اندرویدی خریداری کنید که با خروجی HDMI به تلوزیون شما متصل میشه و این امکان که آنلاین فیلم نگاه کنید رو مهیا می کنه
لازم به ذکر است که کلیه برنامه ها و بازی های اندرویدی روی این دستگاه قابل نصب است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه اینجا را کلیک کنید.درباره ساتیا

 

شرکت مهندسی ساتیاری ارتباط پارس دارنده پروانه سروکو به شماره 65-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد

گروه ساتیا در تاریخ 1381 با هدف توسعه صنعت IT کشور آغاز به فعالیت نمود . که در حال حاضر متشکل از چند شرکت رسمی زیر گروه می باشد . این گروه با در اختيار داشتن کادري مجرب و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی در زمینه پیاده سازی سرویسهای شبکه ، و همکاری با چند شرکت خارجی و داخلی فعال در این زمینه، آماده ارائه خدمات می باشد. سياست کلي گروه ­ فراهم آوردن بستري مناسب جهت ارائه راهکارهای جامع شبکه،سیستمهای مدرن زیرساخت و نيز ارائه سرويس هاي مختلف امنيت اطلاعات ، پیشرو در زمینه شبکه های تلفنی و طراحی و پیاده سازی سوئیچ های مخابراتی NGN و همچنین ارائه تجهیزاتی زیر ساختی و مخابراتی ، در سطح کشور مي باشد.

 

چشم انداز

 

 ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های مخابراتی که از یک سو

نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی

دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

تماس با ما

ارتباط با ساتیا

دفتر مرکزی : اراک - خیابان شهید رجایی - ابتدای خیابان جنت - کوچه واعظ زاده - ساختمان ساتیا - شرکت رایانکده آپادانا

 

دفتر تهران : سعادت آباد، میدان کتاب، مجتمع اساتید سرو تلفن :(021) 26765642

 

کد پستی : 3813674679

 

تلفن : 33805-086 (10خط)

 

 

ایمیل : info@satiaisp.com

 

سایت :www.satiaisp.com