سامانه هوشمند پیام کوتاه

سامانه هوشمند پیام کوتاه

satia

سامانه هوشمند ارسال و دریافت پیام کوتاه سازمانی:

بهترین الگو برای ارتباط الکترونیک با همکاران و مشتریان

نرم افزار پیامک طلائی

به منظور ایفای نقش ارسال و دریافت اطلاعات سازمانی طراحی و اجرائی شده است.

مقدمه:

این شرکت در راستای توسعه فن آوری اطلاعات (IT ) و استفاده کاملتر از بستر اینترنت اقدام به طراحی و تولید نرم افزار مرکز ارسال و دریافت پیام کوتاه سازمانی Organization SMS Center نموده است.

در این روش یک شماره مثل ۳۰۰۰۵۰۵۰ به سازمان شما اختصاص پیدا می کند که مخاطبین پیام شما را با این شماره دریافت می کنند و همچنین می توانند از طریق همین شماره برای شما پاسخ ارسال نمایند و یا هر پیام دیگری را از قبیل پاسخ به نظر سنجی و مسابقه و….. را ارسال کنند.

قابلیت استفاده چند کاربر همزمان:

با توجه به اینکه این برنامه تحت وب می باشد شما می توانید برای قسمتهایی که در سازمان نیاز به برنامه دارند کاربر تعریف کرده و با اعمال محدودیت های لازم هر کسی تحت وب از برنامه خود استفاده نماید. صفحه کنترل دسترسی کاربران به محتویات دفترچه تلفن مطابق شکل روبرو می باشد. که بسادگی قابل مدیریت می باشد.

دفترچه تلفن سازمانی:

در این روش یک دفترچه تلفن کاملا” فارسی برای شما ایجاد می شود که مثلا” کارمندان، مشترکین، پیمانکاران و همکاران شما به این دفترچه اضافه می شوند و شما می توانید به سادگی پیام های تبریک مناسبت ها و یا تبریک روز تولد و یا اعلام مناقصه ها و مزایده ها و یا هر اطلاع دیگری را از این طریق پیام رسانی کنید.و با مطالعه پاسخ های احتمالی برگشت پیام خود را ارزیابی نمایید. قسمت مدیریت دفترچه تلفن مطابق شکل ذیل می باشد و

این قابلیت را هم دارا می باشد که با فرمهای Exel اطلاعات افراد را می توان با فرمت مشخص شده در راهنمای برنامه وارد برنامه نمود البته انتقال

کاربران از فایلهای txt گرفته تا بانکهای SQL توسط کارشناسان ما انجام می شود.

امکان ارسال پیام کوتاه گروهی یا فردی:

شما می توانید از دفترچه تلفن یک گروه یا یک فرد را انتخاب کرده و پیامی را به فارسی و یا انگلیسی نوشته و به راحتی ارسال نمائید. البته اگر مطابق شکل ذیل شما امکان ارسال پیام کوتاه پویا را فعال نمائید در تمامی پیام ها اسم طرف حساب بالای پیغام قرار گرفته و بعد پیام ارسال می شود مثلا برای نفر اول ارسال می شود جناب اقای فراهانی و برای نفر دوم ارسال می شود سرکار خانم محمدی یعنی اول گزینه جنسیت شامل جناب آقای یا سرکار خانم قرار می گیرد و بعد گزینه فامیلی طرف حساب گذاشته می شود.

همچنین امکان ارسال پیام به صورت انبوه، کدپستی شهر مورد نظر، دفترچه تلفن، لیست شهرهای استان و شماره های موجود و دفترچه راهنما وجود دارد.

امکان برگزاری نظر سنجی:

نرم افزار می تواند به گروهی از مخاطبین شما یک نظر سنجی را ارسال نماید:مثلا” نظر شما راجع به سرویس ایاب ذهاب سازمان چیست؟برای شرکت در نظر سنجی کلید واژه N و شماره جواب را ارسال نمایید….۱- بسیار خوب ۲- خوب ۳- متوسط ۴- بدو نرم افزار به صورت اتوماتیک پیام های دریافتی را طبقه بندی کرده و نتیجه نظر سنجی را می تواند به صورت گزارش مجموع به شما ارائه دهد. و شماره های پاسخ دهندگان را با توجه به پاسخ داده شده گزارش گیری نمود. و به سادگی تمام مطابق شکل ذیل می توان یک نظرسنجی و تاریخ اعتبار آن را تعریف نمود.

ارسال پیام کوتاه در زمان آینده:

ما به این امکان منشی مجانی یا ارسال پیام کوتاه زماندار شما می توانید به موبایل خود یا مخاطبین پیام کوتاه زماندار ارسال نمایید.مثلا”: شما تاریخ ارسال پیام کوتاه را مثلا” ۱/۳/۱۳۸۸ساعت ۱۴:۳۰ قرارمی دهید و مثلا” به خود یادآوری می کنید که تاریخ یک جلسه مهم را فراموش نکن و یا تاریخ قسط خود را فراموش نکنید.و یا تبریک نوروز و…را به همکاران و مخاطبین برنامه ریزی نمائید. در برنامه مطابق شکل ذیل می باشد.

البته این ابزار قابلیت ارسال هشدار:

نیز دارد مثلا” اگر در برنامه انبار تعداد کالایی از مقدار ۲۰ عدد کمتر شد به موبایل های خاصی پیام هشدار تعریف شده ارسال گردد و یا با اتصال به دبیرخانه الکترونیکی سازمان مشتری شماره نامه را ارسال کند و در پاسخ از وضیعت نامه مطلع شود. امکان دریافت و ارسال پیام کوتاه سازمانی

ارسال پیام کوتاه به صورت بازه ای:

از یک شماره مثل ۹۱۸۸۶۱۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ شماره بعدی پیام بعدی ارسال کرد. که این روش برای اطلاع رسانی به کل یک شهر انجام می شود.

امکان دریافت پیام های کوتاه سازمانی: شما می توانید به صورت کاملا” تحت وب از هر کجای دنیا به صندوق پیام کوتاه سازمان خود مراجعه و پیام های دریافت شده از موبایل مخاطبین خود را بخوانید و پاسخ دهید. البته امکان چاپ و جستجو براساس مخاطب و یا متن ارسالی نیز در اینجا وجود دارد. مطابق شکل

امکان برگزاری مسابقه:

شما می توانید با طراحی یک مسابقه یک سوال و حداکثر ۶ پاسخ را برای مخاطبین ارسال نمایید و از آنها بخواهید که پاسخ صحیح را با کلید واژه مثلا” حرف M پاسخ دهند که نرم افزار پاسخ دهند که نرم افزار پاسخ مسابقه را تشخیص داده و نتیجه آماری مسابقه را به شما گزارش مجموع می دهد و یا حتی به صورت کاملا” تصادفی برنده را مشخص می نماید.

تبریک روز تولد:

این نرم افزار می تواند فقط با یک بار تنظیم در تمام سال برای گروههای انتخابی دفترچه تلفن سازمانی شما مثلا برای پرسنل شما روز تولد آنها را با یک پیامک تبریک بگوید. متنی که شخص دریافت می کند بصورت پیش فرض مشابه متن ذیل می باشد.

” جناب آقای محمدی همکار گرامی، شرکت ساتیا ری ارتباط تولد شما را تبریک گفته و برای شما آرزوی عمری بلند و با عزت را دارد” یعنی پیام با نام فامیلی برای شخص ارسال می گردد این کار می تواند دلبستگی سازمان ایشان را به صورت کاملا” مکانیزه و با هزینه بسیار اندک ۱۵ تومان در سال افزایش دهد. در این ماژول با مشخص کردن گروههایی که باید تولد آنها تبریک گفته شود به طور اتوماتیک در روز تولد ایشان پیام کوتاه ارسال گردد. البته باید تاریخ تولد اشخاص مورد نظر را در قسمت دفترچه تلفن معرفی نمود.

امکان پیام رسانی دو سویه:

مثلا” کارمند سازمان شما می خواهد میزان پاداش این ماه خود را بداند می تواند کلید واژه P و شماره کارمندی خود را به صورت پیام به مرکز پیام کوتاه بفرستد و به صورت اتوماتیک نرم افزار بانک اطلاعاتی میزان پاداش این کارمند را پیدا کرده و برای او ارسال می نماید و یا مشتری می خواهد بداند که نامه خود در چه مرحله ای است می تواند کلمه نامه و بعد شماره نامه را ارسال کند و در پاسخ بفهمد که نامه او در چه مرحله ای است.

ماژول غنی سازی دفترچه تلفن:

از دو روش مخاطبین را به گروههای دفترچه تلفن شما اضافه می کند ۱- ارسال پیام کوتاه توسط مخاطبین ۲- فرمهای EXEL

روش اول : کار این ماژول این است که شما می توانید تعریف کنید که مخاطبینی که یک پیام کوتاه خاص را به نرم افزار ارسال می کنند به یک گروه دفترچه اضافه شوند مثلا” تعریف می کنید که برای اضافه کرده موبایل بازنشستگان به دفترچه تلفن آنهایی که کلید ۱۱ را به شماره صندوق پیام کوتاه سازمانی ارسال می کنند در قسمت بازنشستگان دفترچه تلفن اضافه شوند و یا می توان بعد از کلید ۱۱ اسم و فامیلی را هم از ارسال کننده گرفت که نیازی به تایپ شخصات اعضا نباشد

۲- روش دوم از طریق فرم های Excel مشخصات افراد به برنامه معرفی گردد. و گروهی که در دفترچه تلفن اضافه می شود مخاطبین به آن گروه اضافه خواهند شد. البته فرمت مورد نیاز exel بصورت راهنما در صفحه گذاشته شده و با زدن کلید Browse می توانید فرم اکسل را از رایانه خود انتخاب کرده و به برنامه اطلاعات آن را منتقل کنید.

زیر برنامه پرسش و پاسخ:

در این قسمت شما میتوانید مثلا” تعریف کنید که اگر کسی به صندوق پیام کوتاه سازمانی شما پیام خاصی را فرستاد پاسخ از پیش تعریف شده ای برای او ارسال شود مثلا” اگر فرستاد ۱ پاسخی به این عنوان ارسال شود که مثلا” شرکت ساتیا ری ارتباط پیشرو در ارائه خدمات شبکه و اینترنت، برای اطلاع از خدمات بی سیم کلید q1 و برای اطلاع از اینترنت ADSL کلید q2 را ارسال فرمایید وحال اگر مثلا” کلید q2 را ارسال شود اینترنت ADSL بدون اشغالی تلفن و با سرعت بالا عرضه میشود.برای اطلاع از قیمت خدمات q11 و برای اطلاع از شرایط واگذاری q12 را ارسال فرمایید و به همین صورت با طراحی یک ساختار درختی از پرسش و پاسخ ها و دادن سر نخ راجع به سوالات احتمالی مخاطب در جواب ارسال شده اطلاع رسانی ساده و ارزانی را طراحی نمود.

امکانات فارسی، ارسال از موبایل و ارسال خودکار یک سویه تاریخ شمسی و زبان فارسی:

با وجود محیط فارسی و تاریخ شمسی کار کردن با نرم افزار بسیار ساده می باشد که کاربران عادی و غیرمتخصص رایانه هم می توانند از امکانات آن بهره برداری نمایند.ارسال از موبایل: با معرفی موبایل مدیر سیستم او می تواند پیامی بفرستد و با مشخص کردن کد گروه گیرنده و نوشتن متن پیام مثلا” یک پیام را برای یک گروه از دفترچه تلفن ارسال نماید بدون اینکه به نرم افزار دسترسی داشته باشد.

زیر برنامه ارسال یک طرفه پیام: در این قسمت شما می توانید تعریف کنید که مثلا” در بانک اطلاعاتی شما هنگام کم شدن یک کالا در انبار از طریق ارتباط با بانک اطلاعاتی می تواند یک پیام کوتاه برای شماره های خاصی بفرستد و موضوع را اطلاع دهد که در این قسمت طبق شرط هایی که شما مشخص می کنید نرم افزار با تکنولوژی SOAP بر نرم افزار های فعلی شما متصل شده و با ملاحظه شروط اطلاعات خواسته شده را ارسال می کند.

قسمت شکایات و انتقادات و پیشنهادات:

این برنامه این قابلیت را دارد که پیامهای رسیده ای که کلمه شکایت فارسی یا کلمه شکایت انگلیسی وجود دارد بتواند در قسمت شکایات نمایش دهد به همین ترتیب برای انتقادات و پیشنهادات البته می توان کلمات کلیدی بیشتری را به این کلید واژه ها اضافه کرد مثلا کلمه shekayat

گزارشات مدیریتی از شکایات:

در مواردی شاید رسیدگی به تمامی شکایات امکانپذیر نباشد ولی گزارشات مجموع از شکایات می تواند بسیار مفید باشد مثلا”می توانیم اعلام نمایم که هر کس در اتوبوس برخورد بدی دید کلید۱۱ را با یک فاصله شماره اتوبوس و کد تعاونی را ارسال نماید بعد از چند ماه از گزارشات مجموع می بینیم که کدام اتوبوس بیشترین شکایات را دارد و با وی برخورد نماییم و ازاین طریق یک ابزار کارآمد و موثر را در کنترل واحدهای تحت نظارت ایجاد نماییم.

تبریک اعیاد و مناسبت ها:

شما می توانید با این ماژول به صورت گروهی در مناسبت های خاص مثلا” عید نوروز و مناسبت های مذهبی مثل میلاد رسول اکرم و… را به پرسنل و یا مخاطبین خود پیام تبریک یا هر پیامی را ارسال نمایید و با یکبار برنامه ریزی در تاریخ های مشخص پیام های متفاوت را برای ایشان ارسال کنید.

ارسال پیام متقابل برای شکایات:

نرم افزار می تواند به صورت رباتیک پیام رسیده را بخواند و اگر کلمه شکایت فارسی و یا به صورت SHEKAYAT را پیدا کرد آن را در شاخه شکایات بگذارد و به صورت اتوماتیک مثلا” یک پیام تشکر از ارسال شکایت ارسال نماییم.

پنل ارسال از طریق وب:

با این پنل شما می توانید به برنامه پیام کوتاه سازمانی خود از طریق سایت سازمان دسترسی داشته باشید و از هر کجای دنیا به دفترچه تلفن سازمانی خود دسترسی داشته باشید و پیام ارسال نمایید.و دهها کاربری مفید دیگر که می تواند ویژه سازمان شما اجرا و برنامه نویسی شود….

☻ برنامه ای کاملا” تحت وب و بدون نیاز به نصب برای رایانه تمام استفاده کنندگان

☻ امکان دسترسی از طریق اینترنت و کاربری از راه دوراز برنامه

☻سرعت بسیار بالای ۳۰ هزار پیام در ساعت و امکان اطلاع رسانی و اطلاع گیری بسیار سریع

☻ قینت ارزان هر پیام ۱۵ تومان و امکان استفاده وسیع

☻امکان تعریف کاربر و مشخص کردن محدودیت برای تعداد ارسال پیام توسط ایشان

☻امکان تعریف نمودن و سطح دسترسی کامل برای کاربران و همچنین سطح دسترسی توارثی

نویسنده:satiaisp تاریخ: سه‌شنبه, 13 ژانویه , 15
دسته بندی ها:

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه