راهنمای نصب فیزیکی ADSL | سایت ساتیا
جشنواره های فروش

مشترک گرامی:

دقت و حسن سلیقه شما را برای خرید سرویس ADSL ساتیا تبریک می گوییم.

جهت سرویس گیری بدون قطع و وصلی و با سرعت مناسب به نکات ذیل توجه نمائید:

 ۱-بهترین طریقه نصب میکرو فیلتر (نویز گیر)  قرار گرفتن آن در سرخط مخابراتی به شکل ذیل می باشد. مخصوصا برای مواردی که الف) چندین گوشی تلفن یا دستگاههایی مثل فکس و POS و کالر آی دی و … و یا دستگاه سانترال روی خط ADSLاستفاده می نمائیم ب) سیم کشی داخلی تلفن نویز داشته باشد. یعنی اینکه نویز گیر را در محل سیم ورودی مخابرات  وصل می کنیم و خروجی تلفن های ساختمان را به (phone) نویز گیر متصل کرده و خروجی مودم را با یک سیم مستقیم به مودم ADSLمتصل می نمائیم.

۲-در صورتی که سیم کشی از سر خط برای مودم امکان پذیر نمی باشد و نمی توانیم از روش ۱ استفاده نمائیم بایستی هرکدام از دستگاههای روی خط را(تلفن و فکس و کالر آی دی و POS و ….)به یک میکرو فیلتر (نویز گیر) مجهز نمائیم. و مطابق شکل ۱ و یا شکل ۲ سیم کشی را انجام دهیم.

مطابق شکل های ذیل:

نکته: هرگز از پریز تلفن ضد برق استفاده نکنید زیرا این دسته از مبدل ها فرکانس اینترنت ADSL را دچار اخلال میکنند و فقط موقع صحبت کردن تلفن مودم لینک دارد و به محض قطع شدن مکالمه دوباره لینک مودم از بین می رود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


درباره ساتیا

 

شرکت مهندسی ساتیاری ارتباط پارس دارنده پروانه سروکو به شماره 65-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد

گروه ساتیا در تاریخ 1381 با هدف توسعه صنعت IT کشور آغاز به فعالیت نمود . که در حال حاضر متشکل از چند شرکت رسمی زیر گروه می باشد . این گروه با در اختيار داشتن کادري مجرب و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی در زمینه پیاده سازی سرویسهای شبکه ، و همکاری با چند شرکت خارجی و داخلی فعال در این زمینه، آماده ارائه خدمات می باشد. سياست کلي گروه ­ فراهم آوردن بستري مناسب جهت ارائه راهکارهای جامع شبکه،سیستمهای مدرن زیرساخت و نيز ارائه سرويس هاي مختلف امنيت اطلاعات ، پیشرو در زمینه شبکه های تلفنی و طراحی و پیاده سازی سوئیچ های مخابراتی NGN و همچنین ارائه تجهیزاتی زیر ساختی و مخابراتی ، در سطح کشور مي باشد.

 

چشم انداز

 

 ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های مخابراتی که از یک سو

نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی

دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

تماس با ما

ارتباط با ساتیا

دفتر مرکزی : اراک - خیابان شهید رجایی - ابتدای خیابان جنت - کوچه واعظ زاده - ساختمان ساتیا - شرکت رایانکده آپادانا

 

دفتر تهران : سعادت آباد، میدان کتاب، مجتمع اساتید سرو تلفن :(021) 26765642

 

کد پستی : 3813674679

 

تلفن : 33805-086 (10خط)

 

 

ایمیل : info@satiaisp.com

 

سایت :www.satiaisp.com