تلفن بین المللی (VOIP) | سایت ساتیا
جشنواره های فروش

این سیستم می تواند مانند یک سانترال تلفن جدید نصب شده و تمامی سانترال های دفتر اصلی و نمایندگی ها را بصورت یکپارچه درآورد به صورتی که مثلا برای ارتباط با نمایندگی شهر دیگر به شماره داخلی شخص مورد نظر کد شهر را اضافه می کند ارتباط بین سانترال ها توسط شبکه WAN و یا شبکه اینترنت موجود در دفاتر برقرار خواهد شد.

مزایای VOIP

مقرون به صرفه بودن:
این مزیت خصوصاً برای شرکت های بزرگ دارای چند شعبهف دارای اهمیت می باشد. این سرویس بدون هیچ هزینه ای ارتباط دو نقطه که به دستگاه VOIP مجهزند را برقرار می کند. از طرفی هزینه تماس بین دو شهر متفاوت که به VOIP مجهزند مثل تلفن داخلی هزینه ای نخواهد داشت.
استفاده راحت و آسان:
بعد از تنظیمات اولیه استفاده از سیستم VOIP احتیاج به هیچ آموزشی و یا توانایی ویژه ای ندارد. کاربر با یک دستگاه تلفن همانند سیستم های تلفن معمولی از این سرویس استفاده می نماید. شاید بتوان گفت کار با سرویس VOIP به دلیل برخی توانایی ها از کار با تلفن معمولی آسانتر است.
توسعه کمی کیفی ارتباط:
توانایی ایجاد کنفرانس های صوتی و تصویری، توانایی ایجاد امکان دریافت پیام صوتی، توانایی ضبط مکالمات، اپراتور هوشمند، ایجاد منوی تماس برای تماس گیرنده، توانایی ایجاد تلفن های بی سیم و امکانات بسیار دیگری که سرویس VOIP برای کاربر فراهم می کند مفهوم ارتباطات سمتی را متحول کرده و سرویس VOIP را به یک سرویس پیشتاز در این زمینه تبدیل کرده است.

یک پاسخ به “تلفن بین المللی (VOIP)”

  1. soosanraad گفت:

    ممنون از سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


درباره ساتیا

 

شرکت مهندسی ساتیاری ارتباط پارس دارنده پروانه سروکو به شماره 65-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد

گروه ساتیا در تاریخ 1381 با هدف توسعه صنعت IT کشور آغاز به فعالیت نمود . که در حال حاضر متشکل از چند شرکت رسمی زیر گروه می باشد . این گروه با در اختيار داشتن کادري مجرب و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی در زمینه پیاده سازی سرویسهای شبکه ، و همکاری با چند شرکت خارجی و داخلی فعال در این زمینه، آماده ارائه خدمات می باشد. سياست کلي گروه ­ فراهم آوردن بستري مناسب جهت ارائه راهکارهای جامع شبکه،سیستمهای مدرن زیرساخت و نيز ارائه سرويس هاي مختلف امنيت اطلاعات ، پیشرو در زمینه شبکه های تلفنی و طراحی و پیاده سازی سوئیچ های مخابراتی NGN و همچنین ارائه تجهیزاتی زیر ساختی و مخابراتی ، در سطح کشور مي باشد.

 

چشم انداز

 

 ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های مخابراتی که از یک سو

نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی

دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

تماس با ما

ارتباط با ساتیا

دفتر مرکزی : اراک - خیابان شهید رجایی - ابتدای خیابان جنت - کوچه واعظ زاده - ساختمان ساتیا - شرکت رایانکده آپادانا

 

دفتر تهران : سعادت آباد، میدان کتاب، مجتمع اساتید سرو تلفن :(021) 26765642

 

کد پستی : 3813674679

 

تلفن : 33805-086 (10خط)

 

 

ایمیل : info@satiaisp.com

 

سایت :www.satiaisp.com