تعرفه ماهیانه سرویس های نامحدود اشتراک طرح نیلوفر | سایت ساتیا
جشنواره های فروش
 ردیف کد سرویس
سرعت پایه (بعد از اتمام گیگ) سرعت اولیه (قبل از اتمام گیگ) ترافیک ماهیانه حداقل ترافیک ماهیانه دریافتی مشتری (GB) هزینه ماهیانه (ریال ) توضیحات
۱ نیلوفر ۱ ۱۲۸Kbps ۱Mbps نامحدود ۱۶ ۲۷۰,۰۰۰
۲ نیلوفر ۲ ۲۵۶Kbps ۱.۵Mbps نامحدود ۲۵ ۴۵۰,۰۰۰
۳ نیلوفر ۳
۳۸۴Kbps ۲.۵Mbps

نامحدود

 

۴۰ ۶۰۰,۰۰۰
۴ نیلوفر ۴
۵۱۲Kbps ۳Mbps نامحدود ۵۵ ۹۰۰,۰۰۰
۵ نیلوفر ۵
۱Mbps ۴Mbps

نامحدود

 

۱۲۰ ۲,۱۹۰,۰۰۰
۶  نیلوفر ۶
۲Mbps ۶Mbps

نامحدود

 

۲۴۰ ۳,۹۵۰,۰۰۰
۷ نیلوفر ۷ ۴Mbps ۱۰Mbps

نامحدود

 

۳۴۰ ۹,۵۰۰,۰۰۰
  • به هزینه‌های بالا، مبلغ مالیات ارزش افزوده مطابق با قانون برنامه پنجم توسعه کشور اضافه خواهد شد.
  • ضریب اشتراک سرویس های ADSL طبق مصوبات سازمان تنظیم مقررات یک به هشت می باشد که ساتیا تلاش می کند که این سرویس ها را با کیفیتی به مراتب بهتر به مشترکین ارائه نماید.
  • هزینه نصب و راه اندازی این سرویس ها ۱۵۰۰۰ تومان می باشد. لازم به ذکر است که مبلغ ۱۲۰۰۰ تومان بابت هزینه رانژه و تخلیه مطابق مصوبه شماره ۱ جلسه شماره ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی فقط از مشترکین جدید دریافت می گردد.
  • خدمات ارایه شده به مشترکین شرکت ساتیا، مطابق ضوابط مصوب شده در جلسه شماره ۱۷۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، مشمول توافق‌نامه سطح خدمات یا (SLA) خدمات ارتباطات داده‌ها می‌شود.
  • مشترکینی که حداقل ترافیک ماهیانه را مصرف می کنند و سرعت سرویس ایشان به سرعت پایه کاهش می یابد می توانند با خرید ترافیک مجددا سرعت خود را به حالت توربو برگردانند.
  • در صورتی که بدلیل نویز خط تلفن امکان سرویس دهی سرعت خریداری شده به مشتری نباشد مشتری می تواند از تعرفه های سرعت پائین تر استفاده نماید یا با خرید تجهیزات بیسیم بستر خود را به بیسیم تغییر دهد.

 

واحد فروش با تلفن سراسری ۳۳۸۰۵ همه‌روزه از ساعت ۸ الی ۲۴ آماده پاسخگویی به سؤالات و راهنمایی شما جهت خرید بسته‌ها و سرویس‌ها می‌باشد.
نسخه قابل چاپ

پاسخ دهید


درباره ساتیا

 

گروه ساتیا در تاریخ 1381 با هدف توسعه صنعت IT کشور آغاز به فعالیت نمود . که در حال حاضر متشکل از چند شرکت رسمی زیر گروه می باشد . این گروه با در اختيار داشتن کادري مجرب و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی در زمینه پیاده سازی سرویسهای شبکه ، و همکاری با چند شرکت خارجی و داخلی فعال در این زمینه، آماده ارائه خدمات می باشد. سياست کلي گروه ­ فراهم آوردن بستري مناسب جهت ارائه راهکارهای جامع شبکه،سیستمهای مدرن زیرساخت و نيز ارائه سرويس هاي مختلف امنيت اطلاعات ، پیشرو در زمینه شبکه های تلفنی و طراحی و پیاده سازی سوئیچ های مخابراتی NGN و همچنین ارائه تجهیزاتی زیر ساختی و مخابراتی ، در سطح کشور مي باشد.

 

چشم انداز

 

 ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های مخابراتی که از یک سو

نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی

دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

تماس با ما

دفتر مرکزی :اراک - خیابان شهید رجایی - ابتدای خیابان جنت - کوچه واعظ زاده - ساختمان ساتیا - شرکت رایانکده آپادانا

 

دفتر فروش :اراک - خیابان شهید رجایی (ملک)- ابتدای کوچه معاد یک طبقه ی اول

 

کد پستی : 3813674679

 

تلفن : 33805-086 (10خط)

 

 

ایمیل : info@satiaisp.com

 

سایت :www.satiaisp.com