تست هوش | سایت ساتیا
جشنواره های فروش

در این قسمت انجمن منسا را معرفی می کنیم و لینک یک نرم افزار تست هوش را در ذیل صفحه برای شما گذاشته ایم که بتوانید هوش خود و اطرافیان را محک بزنید لازم به ذکر است که برای اجرای برنامه روی مرورگر شما باید اجرا کننده flash نصب شده باشد.

انجمن بین‌المللی تیزهوشان با گروه‌های متعدد ملی و منطقه‌ای در سراسر جهان، اقدام به گردآوری افراد دارای بهره هوشی بالا کرده و با برنامه‌ها سازماندهی شده، سعی در استفاده هر چه بهتر از هوش اعضا دارد

انجمن جهانی تیزهوشان (منسا) در سال ۱۹۴۶ به همت یک وکیل اتریشی به نام رولند برییل و یک دانشمند و وکیل انگلیسی به نام دکتر لنسلوت ور با هدف جمع کردن افراد هوشمند، صرف‌نظر از هر نوع گرایش، ملیت، مذهب و …وخدمت به آنها، پایه گذاری شد.

منسا در زبان لاتین به معنای “میز” است که این نام به نوعی به هدف این انجمن اشاره دارد که گردآوری افراد هوشمند به دور یک میز گرد با شرایط کاملا برابر است.

از جمله اهداف اصلی انجمن منسا می‌توان به شناسایی، تقویت و استفاده از هوش انسانی در جهت منافع انسانیت، تشویق به پژوهش در باره طبیعت، مشخصات و کاربردهای هوش انسانی و افزایش تحریکات هوشمندانه با کمک ایجاد فضای مناسب جهت تعامل و مشارکت بین اعضا اشاره کرد.

انجمن تیزهوشان جهان نشریه‌ای دارد که در راستای اهداف انجمن، مقالات تحقیقاتی پژوهشگران هوش و توانایی‌های مغز انسان را منتشر می‌کند. علاوه بر این، منسا نشریات دیگری نیز دارد که به ارایه مقالات مورد علاقه اعضا و نقد و بررسی آنها می‌پردازد.

عضویت در منسا

شرط عضویت در انجمن جهانی تیزهوشان،کسب امتیاز لازم در یکی از آزمون‌های تعیین ضریب هوشی انجمن و یا سایر آزمون‌های معتبر و استاندارد مورد تایید انجمن است.نحوه رده بندی نتایج حاصل از آزمون به این صورت است که نتیجه آزمون بر حسب فراوانی مدل سازی شده و با نمودار استاندارد مطابقت داده می‌شود و جایگاه هر یک از شر کت کنندگان در آزمون نسبت به سایر افراد مشخص می‌شود و کسانی که بالاترین امتیاز را در گروه شرکت کننده خود کسب کنند، امکان عضویت در منسا را به دست می‌آورند.

علاوه بر آزمون اصلی منسا، شاخه‌های ملی و محلی منسا در کشورهای مختلف سالانه آزمون‌های متعددی برگزار می‌کنند.

بر اساس سیاست منسا، نتیجه سنجش بهره هوشی شرکتکنندگان به هیچ عنوان، حتی برای خود شرکت کننده، افشا نمی‌شود.

ضمنا عضویت در این انجمن هیچ شرط خاصی نداشته و بیشتر اعضای آن را انسان‌های عادی با مشاغل و سطح تحصیلات عادی تشکیل می‌دهند و منسا از عضو ۳ ساله تا ۹۴ ساله را در خود داشته است.

گردهمائی‌های سالیانه منسا از شهرت و محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است.

                                               

                                   تست هوش                                  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


درباره ساتیا

 

شرکت مهندسی ساتیاری ارتباط پارس دارنده پروانه سروکو به شماره 65-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد

گروه ساتیا در تاریخ 1381 با هدف توسعه صنعت IT کشور آغاز به فعالیت نمود . که در حال حاضر متشکل از چند شرکت رسمی زیر گروه می باشد . این گروه با در اختيار داشتن کادري مجرب و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی در زمینه پیاده سازی سرویسهای شبکه ، و همکاری با چند شرکت خارجی و داخلی فعال در این زمینه، آماده ارائه خدمات می باشد. سياست کلي گروه ­ فراهم آوردن بستري مناسب جهت ارائه راهکارهای جامع شبکه،سیستمهای مدرن زیرساخت و نيز ارائه سرويس هاي مختلف امنيت اطلاعات ، پیشرو در زمینه شبکه های تلفنی و طراحی و پیاده سازی سوئیچ های مخابراتی NGN و همچنین ارائه تجهیزاتی زیر ساختی و مخابراتی ، در سطح کشور مي باشد.

 

چشم انداز

 

 ارائه خدمات تخصصی، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های مخابراتی که از یک سو

نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی

دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

تماس با ما

ارتباط با ساتیا

دفتر مرکزی : اراک - خیابان شهید رجایی - ابتدای خیابان جنت - کوچه واعظ زاده - ساختمان ساتیا - شرکت رایانکده آپادانا

 

دفتر تهران : سعادت آباد، میدان کتاب، مجتمع اساتید سرو تلفن :(021) 26765642

 

کد پستی : 3813674679

 

تلفن : 33805-086 (10خط)

 

 

ایمیل : info@satiaisp.com

 

سایت :www.satiaisp.com