حالت
ثبت نام  | ورود  | 
يکشنبه 30 آذر 1393 21:30:27
LiveZilla Live Help
اخبار حداقل
20
افزایش سرعت توربو در سرویس های ADSL
چکیده: به اطلاع می رساند که سرعت توربو در سرویس های ADSL شرکت افزایش یافته است به صورتی که: ادامه »
18
بالا رفتن گیگ سرویس های ADSL
چکیده: ترافیک سرویس 8Mbps  از  4 گیگابیت در ماه  به 5 گیگابیت ماهیانه  اضافه شد و ترافیک سایر سرویس ها به شرح ذیل افزایش یافت. ادامه »
23
کاهش قیمت ترافیک حجمی
چکیده: مشترک گرامی به اطلاع می رساند که از تاریخ 24/1/93 قیمت گیگ به هر گیگ 3600 تومان کاهش می یابد و ادامه »
08
اضافه شدن مسیر ارسال پیامک
چکیده: به استحضار مشتریان گرامی می رساند که پیرو مشکلات کندی ارسال پیامک روی شماره های 3000 سه مسیر جداگانه با پیش شماره 1000 و 2000 و 5000 به پنل های ارسال پیامک اضافه شده است. ادامه »
01
سرویس الماس ساتیا
چکیده: سرویس الماس ساتیا با سرعت 8Mbps دارای ویژگی های... ادامه »
07
عدم ارسال و دریافت پیام کوتاه
چکیده: طبق اعلام همراه اول، امکان ارسال و دريافت پيامک از اين اپراتور وجود نداشت و طبق اطلاعیه سیستم های پیامدهی مگفا در تاریخ 92/8/6 اختلال ارسال پیامک مرتفع گردید. ادامه »
11
گیم سرور ایرانیان
چکیده: قابل توجه کلیه مشترکین که  این سرور کانتر استرایک روی شبکه ساتیا قراردارد ادامه »
18
حذف نام ایران از فهرست کشورهای پست الکترونیک یاهو
چکیده: به دنبال تغییرات صورت گرفته در نحوه ایجاد ایمیل های یاهو از این پس امکان ایجاد پست الکترونیکی جدید این شرکت برای کاربران ایرانی وجود نخواهد داشت. تازه ترين خبر متعلق به شركت ياهو مي باشد. اين شركت در اقدامي عجيب نام ايران را از فهرست كشورهايي كه هنگام ثبت نام پست الكترونيك ديده مي شد حذف كرده است. ادامه »
23
مقایسه متوسط سرعت اینترنت ایران با افغانستان/آماری تاسف برانگیز برای مدیران آی تی
چکیده: دنبال انتشار خبر افزایش سرعت اینترنت در انگلیس، یکی از کاربران محترم خبرآنلاین از ما خواست تا مقایسه ای بین سرعت اینترنت ایران با افغانستان داشته باشیم. آنچه در زیر می آید بر اساس گزارش کمپانی آکامای ادامه »
13
اسامی برندگان قرعه کشی تیر ماه ساتیا اعلام شد.
چکیده: در جشنواره تابستانه هر ماه 20 نفر از بین مشترکین ساتیا قرعه کشی شده و به هر یک از برندگان یکماه سرویس اینترنت و 3 گیگ ترافیک اعطا خواهد شد.برندگان دوره تیر ماه به شرح ذیل می باشد.  ادامه »
07
چکیده: با توجه به اینکه بعد از کندی های فراوان اینترنت چند وقتی است که وضع اینترنت بهتر شده است ساتیا برای جبران کندی های اینترنت کشوری توربو های خود را دو برابر کرد. برای تست میزان جدید توربوها می توانید از سایت های معتبر داخلی مثل download.tebyan.net و یا از سایتهای معتبر خارجی مثل kernel.org یا download.com تست بگیرید. با تشکر ساتیا 
28
کندی و قطعی های اینترنت از کجاست؟
چکیده: همیشه شرکت مخابرات زیر ساخت در رسانه ها اعلام می کند که ما مشکلی نداریم و isp ها مشکل دارند و گردن ما می اندازند حالا جالب اینکه... ادامه »
27
قطع اینترنت
چکیده: به اطلاع می رساند امروز 26/4/92 ... ادامه »
26
راه اندازی مرکز مصطفی خمینی شهرستان خمین
چکیده: به اطلاع مشترکین گرامی در شهرستان خمین می رساند ... ادامه »
26
قطع اینترنت
چکیده: به اطلاع می رساند امروز 25/4/92 ... ادامه »
24
قطع اینترنت
چکیده: مشترک گرامی، به اطلاع می رساند ... ادامه »
18
تست سرعت واقعی ساتیا
چکیده: برای تست سرعت سرویس اینترنت خود می توانید ... ادامه »
18
نمایش آنلاین وضعیت شبکه اینترنت
چکیده: آیا دوست دارید وضعیت مسیر ارتباطی  به سایتهای گوگل و مثلا  ورزش 3 تهران را در یک ساعت اخیر ببینید ؟ ادامه »
10
کندی اینترنت
چکیده: به اطلاع می رساند به علت خرابی در Gateway کشور در برخی آدرس های اینترنتی کشور کندی وجود داشته ... ادامه »
10
کاهش سرعت اینترنت امنیتی بود
چکیده: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، کاهش سرعت اینترنت را امنیتی عنوان کرد... ادامه »
29
چکیده: به اطلاع می رساند امروز 29/3/1391 اینترنت از ساعت 11:30 صبح از بیرون از کشور با کندی مواجه است ادامه »
28
قطعی اینترنت از دیتای تهران
چکیده: در تاریخ 1392/3/27 در ساعت 21:30 الی22 با قطعی اینترنت از دیتای تهران مواجه شدیم. ادامه »
26
قطعی اینترنت
چکیده: اینترنت کل استان مرکزی از مرکز علیزاده اراک قطع شد. علت این قطعی خرابی سیستم برقی مرکز علیزاده می باشد.  ادامه »
25
چکیده: بنا به اعلام سرویس های مخابراتی ، ارسال پیام کوتاه تا تاریخ دوشنبه 1392/03/27  امکان پذیر نمی باشد. باتشکر از صبر و شکیبایی شما ...  ادامه »
25
ارسال پیام کوتاه اینترنتی شروع شد.
چکیده: بنا به اعلام سرویس های مخابراتی ، ارسال پیام کوتاه تا تاریخ دوشنبه 1392/03/27  امکان پذیر نمی باشد. باتشکر از صبر و شکیبایی شما ...  ادامه »
23
عدم ارسال پیام کوتاه
چکیده: مشتري گرامي  با سلام  احتراما" به اطلاع ميرساند، امكان ارسال پيام كوتاه از تاريخ پنج شنبه23/3/92 لغايت شنبه 25/3/92 ميسر نمي باشد.  ادامه »
23
جمع آوری نظرات همه کاندیداهای محترم راجع به فن آوری اطلاعات
چکیده: گروه خبری پرشین وی اقدام به جمع آوری نظرات همه کاندیداهای محترم راجع به فن آوری اطلاعات کرده است که به نوع خود جالب است ادامه »
21
احتمال قطع سرویس پیامک
چکیده: كاربر گرامی، احتمالاً امسال نيز همانند انتخابات قبلي سرويس اس ام اس در روزهاي 23 و 24 خرداد توسط شرکت مخابرات قطع مي گردد ... ادامه »
20
احتمال تاخیر در ارسال پیامک های انبوه
چکیده: با توجه به اختلالات موجود در ارسال پیامک های تبلیغاتی ناشی از ترافیک بالای ارسال پیامک در سطح کشور که موجب می شود پیامک ها با تاخیر به مقصد ارسال شوند لذا قبل از اسال پیامک حتما با ارسال یک پیامک به صورت تستی از ارسال پیامک مطمئن شوید و در ساعات اواخر روز از ارسال پیامک های انبوه خودداری نمایید. ادامه »
19
اعتراض ساتیا به فیلتر شدن نرم افزارهای پر کاربرد
چکیده: چند وقتی است که دسترسی به خدمات نرم افزارهای team viewer و skype و oovoo قطع شده است و با توجه به اعتراضات مکرر کاربران شرکت رایانکده آپادانا (ساتیا) از طریق مراجع قانونی خواستار طرح  موضوع در  کمیسیون اینترنت و شبکه و رفع فیلترینگ این سایتها شده است. ادامه »
18
قطع اینترنت استان
چکیده: به اطلاع می رساند امروز، 18/3/92 اینترنت استان مرکزی ... ادامه »
16
پهنای باند اینترنت ایران هزار برابر شد!
چکیده: پروژه بزرگراه ارتباطی جمهوری اسلامی ایران - اروپا و پنج هزار كیلومتر شبكه فیبرنوری و سوییچ VOIP بین الملل با حضور دكتر محمود احمدی نژاد رییس جمهوری افتتاح شد... ادامه »
07
رفع قطعی سراسری اینترنت در استان مرکزی
چکیده: بعد از تقریبا 75 دقیقه قطعی سراسری در استان مرکزی این قطعی در ساعت 11:57 دقیقه برطرف گردید . ادامه »
07
اینترنت استان مرکزی قطع شد.
چکیده: در این تاریخ 1392/3/7 از ساعت 10:45 دقیقه قطع شده که مشکل احتمالا در قاطی کردن یا تنظیمات اشتباه روتر مرکزی اراک می باشد که عکس نرم افزار تست مسیر شبکه به پیوست می باشد که دو تا روتر پکت ها را به همدیگر پاس کاری می کنند و عملا در شبکه یک حلقه نامحدود ایجاد شده است. ادامه »
02
چکیده: سایت جستجوی خبر پارست به نظر اینجانب یکی از بهترین و با سلیقه ترین سایتهای خبری، اجتماعی ایرانی است که  نه تنها شما می تونید از آخرین اخبار سیاسی، اجتماعی و ... با خبر شوید بلکه دنیائی از بانک های اطلاعاتی از متن پیامک و مقاله علمی و ... را در اختیار شما می گذارد  که واقعا با سلیقه انتخاب شده است.  نمونه عکس های طراحی های زیبا و هنر... ادامه »
27
چکیده: در امکان جدید اگر مشترک شناسه واریز کننده را در حواله و یا فیش واریزی قید نماید دیگر نیاز به تماس با شرکت و یا فکس حواله و ... نخواهد بود و حسابداری اتوماتیک بعد از حداکثر 24 ساعت حواله را ثبت کرده و شارژ مشترک را انجام خواهد داد. (البته تمدید از طریق سایت آنلاین است و ده درصد هم تخفیف دارد) ادامه »
15
چکیده: هرگونه اتصال با ip های بیرون از کشور به دلیل مشکل، بعد از گذشت یک دقیقه قطع می گردد. این مورد فقط درمورد vpn ها نمی باشد و سرورهای game و ارتباطاتی مثل winbox به میکروتیک های خارجی هم شامل می شود و وزیر گفته که علت این مشکل قطع شدن کابل های فیبر نوری در کانال سوئز است. ادامه »
09
چکیده: سایت 90ict.com  سعی می کند برای فن آوری اطلاعات ایران نقش برنامه 90 کانال سه را بازی کند و با گزارشات درست و به چالش کشیدن مشکلات تاثیر خوبی در بهتر شدن وضع اینترنت داشته است. حال در ادامه گزارش جالب سایت را راجع به نابسامانی اینترنت کشور مشاهده کنید. ادامه »
04
چرا خیلی از افراد بعد از زلزله می میرند؟
چکیده: با توجه به پیش بینی بر تشدید زلزله در منطقه خاورمیانه پیشنهاد می شود که کیف نجات را تهیه و در نزدیکی مکان خواب خود بگذارید خطرات اصلی که شما را بعد از زلزله تهدید می کند به شرح ذیل است.  1- بدون دمپائی روی شیشه شکسته های (بعد از زلزله همه جا هستند)  در تاریکی راه بروید.  2- برای خونریزی جراحات ناشی از شیشه و یا اجسام سخت باند و کمک... ادامه »
04
با تمدید 5 کلیکی تا 30 درصد تخفیف و هدیه بگیریم؟!
چکیده: در نرم افزار جدید با دانستن شماره تلفن ADSL و رمز دوم کارت و زحمت 5 کلیک می توانید اشتراک خود را تمدید کنید و در ضمن تا سی درصد تخفیف و هدیه دریافت نمائید که ده درصد تخفیف بابت تمدید الکترونیک و کم شدن هزینه های شرکت و تا 20 درصد هم هدیه خرید اشتراک 3 ماه به بالا می باشد. ادامه »
01
نسخه دوم نرم افزار مدیریت مشتریان ساتیا
چکیده: نسخه دوم نرم افزار مدیریت مشتریان ساتیا (SATIA CRM) منتشر شد اهم امکانات اضافه شده : 1- تمامی تاریخ ها شمسی شده 2- امکان ارسال SMS و ایمیل گروهی به مشتریان فراهم شده 3- حل مشکل یادآور تقویم در نمایش رویدادها 4- فارسی شدن قسمت تنظیمات در قسمت مدیریت برنامه               &... ادامه »
30
چکیده: با توجه به خرابی های اخیر سوئیچ بین بانکی که باعث شده بود فقط کارتهای ملت و سامان بتوانند شارژ الکترونیک انجام دهند بزودی درگاه پرداخت الکترونیک بانک ملی به فروشگاه الکترونیک ساتیا اضافه  خواهد بود البته در حال حاضر درگاه الکترونیک بانک سامان و بانک ملت فعال می باشد و این بانک ها کلیه کارتهای عضو شتاب را پشتیبانی می کنند و شما می توانید با رمز... ادامه »
18
اخذ گواهینامه ایزو در مدیریت کیفیت
چکیده: شرکت رایانکده آپادانا (ساتیا) در راستای مدیریت بهتر کیفیت ارائه خدمات  اینترنت موفق به کسب گواهینامه ISO9001:2008 گردید که این گواهینامه بامشارکت شرکت Nobel certification و تحت لیسانس شرکت ASCB انگلستان می باشد. ادامه »
20
هدیه شرکت ساتیا به مناسبت عید نوروز
چکیده: به ازای خرید هر گیگابایت ... ادامه »
13
قطع اینترنت
چکیده: به اطلاع می رساند اینترنت از ساعت 11:30 الی 11:50 امروز مورخه 13/12/91 به علت خرابی شبکه زیرساخت مخابرات قطع بوده است. ادامه »
09
کندی مجدد و کمبود پهنای باند در استان مرکزی
چکیده: در ماه اخیر با توجه به اضافه شدن قابل توجه مشترکین ADSL شرکت مخابرات استان مرکزی متاسفانه کاهش قابل توجه پهنای باند بوجود آمده که این موضوع باعث ایجاد کندی در شبکه ما هم گردیده است که البته مسئولین مخابرات استان قول دادند که تا هفته آینده به میزان قابل توجهی پهنای باند را افزایش داده و مشکل برطرف می شود ادامه »
16
دلیل کندی اینترنت کشور اعلام شد
چکیده: دبیر شورای عالی فضای مجازی با اشاره به حملات سایبری به کشور تصریح کرد: برخی از این حملات اعلام و بسیاری اعلام نمی شود ولی وقتی این حمله ها صورت می گیرد ما مجبور می شویم در درگاه بین المللی کشور ترافیک را کاهش دهیم، در آن مقطع اگر میزبانی سایتی در خارج باشد، احساس می کند که اینترنت کند شده است... ادامه »
05
چکیده: به اطلاع می رساند مطابق اعلام مرکز دیتای تهران ... ادامه »
21
کندی اینترنت بالاخره درست شد.
چکیده: بعد از 17 روز نامه نگاری، تلفن و شکایت بالاخره اینترنت کشوری درست شد نکته جالب اینکه اینترنت تهرانی ها در اولویت قرار گرفته بود و شهرستانی ها مظلومانه کندی سه برابری را بخاطر این موضوع تحمل می کردند. ادامه »
19
چکیده: فارس خبر می‌دهد: زلزله گرجستان دامن اینترنت ایران را هم گرفت ...   ادامه »
15
چکیده: ده مگ اینترنت خریدم الان حداکثر یک مگ می تونم استفاده کنم ادامه »
15
چکیده: شرکت مخابرات زیر ساخت : کندی ها برای همه هست یکسری از IP ها کمتر و یکسری بیشتر مشکل دارند. مکاتبات ما با مخابرات به پیوست می باشد. ادامه »
11
چکیده: 4 تا لینک stm16 یعنی (64*155Mbps) از لینک گرجستان همچنان قطع است. ادامه »
10
100 مگ اینترنت در ژاپن 214200 تومان درآمد ماهیانه خانواده 17 میلیون تومان!!
چکیده: صد مگ اینترنت در ایران 36 میلیون تومان و درآمد خانوار 730 هزار تومان ! ادامه »
10
چکیده: تازه‌ترین بررسی‌های مستند و آنلاین سایت اسپید تست (Speedtest.net) نشان می‌دهد که ایران در زمینه بهره‌مندی از سرعت اینترنت در دنیا، برای رسیدن به قعر جدول جهانی تنها ۹ رتبه فاصله دارد. ادامه »
05
کندی اینترنت از 91/10/3 به علت یخ زدگی دریاچه!!
چکیده: در حال حاضر  تاخیر عبور بسته های داده در گیت وی بین المللی تا دو برابر شده و از همه بدتر اینکه حدود 20 درصد بسته های دیتا گم می شوند که باعث کندی تا 4 برابر حالت عادی خواهد شد. ادامه »
11
مزایده تجهیزات شبکه
چکیده: به اطّلاع می رساند اقلام مازاد بر نیاز ذیل به بالاترین قیمت به فروش می رسد، متقاضیان می تواتنند پیشنهادات خود را به صورت نظر اعلام نمایند... ادامه »
07
دیتا سنتر محرمانه گوگل
چکیده: "کنیه ژو" عکاس تصاویر این فرصت را داشته تا به قلب یکی از محافظت شده‌ ترین «دیتا سنتر» های دنیا برود، جایی که می‌توان گفت اینترنت در آنجا زندگی می‌کند...   ادامه »
28
کندی اینترنت
چکیده: به اطلاع می رساند امروز جمعه مورخه 28/7/91 به علت ایجاد مشکل در Gateway بین الملل، اینترنت با کندی مواجه است. ادامه »
24
پرسرعت‌های اينترنتي جهان مشخص شدند
چکیده: سوئد و هلند بهترین کارکرد ارتباطات اینترنتی پهنای ‌باند در اروپا را دارند، که ناشی از سرمایه‌گذاری در اتصالات پرسرعت فیبرنوری و ارتقای شبکه‌های تلویزیون کابلی است.   ادامه »
13
قطع اینترنت
چکیده: به اطلاع می رساند امروز مورخه ... ادامه »
11
قطع اینترنت
چکیده: متاسفانه امروز 11-7-1391 مثل همیشه نقطه اتصال ایران به شبکه بین الملل، قطعی و ... ادامه »
10
کندی اینترنت
چکیده: به اطلاع می رساند از روز یکشنبه مورخه 9-7-1391 اینترنت از سمت دیتای تهران با کندی شدید یک دهم مواجه است که این کندی تا صبح 11-7-1391 ادامه داشته است. ادامه »
09
فروش ویژه گیگابایت
چکیده: 50 درصد تخفیف ویژه میلاد امام رضا (ع) در خرید گیگابایت ادامه »
08
اعتبار حجمی مشترکین
چکیده: به اطلاع مشترکین گرامی می رساند از پایان مهر ماه، مانده اعتبار حجمی که همراه با سرویس... ادامه »
08
کندی اینترنت
چکیده: به اطلاع می رساند امروز شنبه مورخه 18/6/91 از ساعت 15:00 اینترنت با حدود %30 کندی مواجه است. ادامه »
08
چکیده: وجود مشكل در كابل‌ها و مسيرهاي بين‌الملل، اختلال در كابل‌هاي زيردريايي و در نهايت ملاحظات امنيتي برخي مواردي هستند كه به گفته وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گاه موجب كندي و اختلال در اينترنت مي‌شوند... ادامه »
08
حمایت از هموطنان زلزله زده
چکیده: هیچ یک از ما از بلایای طبیعی در امان نیستیم و ممکن است برای ما هم اتفاق افتد... ادامه »
02
انتقال خون
چکیده: انتقال خون
02
شهرداری اراک
چکیده: شهرداری اراک
02
ماشین سازی اراک
چکیده: ماشین سازی اراک
02
شهرداری شازند
چکیده: شهرداری شازند
02
بانک صادرات ایران
چکیده: بانک صادرات ایران
02
بانک ملی ایران
چکیده: بانک ملی ایران
02
ثبت احوال
چکیده: ثبت احوال
02
واگن پارس
چکیده: واگن پارس
02
شرکت ملی گاز ایران
چکیده: شرکت ملی گاز ایران
02
موسسه مالی و اعتباری مهر
چکیده: موسسه مالی و اعتباری مهر
01
کمباین سازی ایران
چکیده: کمباین سازی ایران
01
هپکو
چکیده: هپکو
01
ایرالکو
چکیده: ایرالکو
01
کمیته امداد
چکیده: کمیته امداد
28
چکیده: به اطلاع می رساند امروز مورخه 23/5/91 اینترنت از بیرون از کشور با %30 کندی مواجه است.
22
ایام سوگواری امیرالمومنین (ع)
چکیده:
10
مشکل کندی در سرویس ایمیل Gmail در ایران
چکیده: به اطلاع می رساند علت کندی به وجود آمده در سرویس پست الکترونیک Gmail به علت ایجاد اختلال سراسری در پروتکل https می باشد که از آن جا که ...   ادامه »
10
سیستم پشتیبانی آنلاین ساتیا
چکیده: سیستم پشتیبانی آنلاین ساتیا از طریق چت اختصاصی راه اندازی شد این سیستم علاوه بر چت متنی امکان...   ادامه »
10
 استانی شدن اینترنت هوشمند ساتیا
چکیده: به استحضار کلیه مشترکین می رساند که از مورخ 1391/1/1 اینترنت هوشمند ساتیا در سراسر استان مرکزی قابل استفاده می باشد. لازم به ذکر است که هزینه اتصال به این شبکه هر دقیقه 4 تومان و پول تلفن اتصال درون شهری می باشد. ادامه »
10
آشنایی با بدافزار شعله
چکیده: آشنایی با بدافزار شعله (Flame) ادامه »
10
ویروس جدید با هدف جاسوسی صنعتی
چکیده:   ویروس جدید با هدف جاسوسی صنعتی پایگاه اینترنتی PCworld در مطلبی نوشت: رایانه های ایران به شدت هدف حمله SCADA worm، یکی از خطرناکترین كرم های (ویروس) رایانه ای قرار گرفته اند که به منظور سرقت اطلاعات از سامانه های کنترل صنعتی طراحی شده است. بنابر اعلان موسسه Symantec نزدیک به شصت درصد از همه رایانه های آلوده به این کرم ویروس در ایران قر... ادامه »
10
چرا پیام کوتاه ( sms ) ابزار برتر تبلیغات امروز است؟ ...
چکیده: چرا پیام کوتاه ( sms ) ابزار برتر تبلیغات امروز است؟ ... ادامه »
10
ویروس خطرناک
چکیده: ویروس خطرناک به اطلاع می رساند که اخیراً ویروسی به نام Wipe منتشر شده است که کلیه اطلاعات هارد دیسک رایانه و یا سرور شما را به صورت غیر قابل برگشت از بین می برد قابل ذکر است که این ویروس توسط هیچ آنتی ویروسی شناسایی نمی شود. برای پیشگیری از پاک شدن اطلاعات ... ادامه »
10
ارسال پیامک بر اساس کدپستی مخاطبین
چکیده:   تبلیغاتی هدفمند و تاثیر گذار با ارسال پیام کوتاه بر اساس کدپستی ساتیا امکان جدیدی را برای متقاضیان ارسال پیام کوتاه انبوه تبلیغاتی مهیا کرده است که می توانند بر اساس کدپستی پیام گیرندگان که قبض خود را دریافت می نمایند ارسال پیامک انجام شود یعنی  می توانیم از این پس درخواست بگیریم و پیامک  مثلا به هزار نفر از کسانی که در منطقه کدپ... ادامه »
10
گسترش شبکه اینترنت هوشمند ساتیا
چکیده:   گسترش شبکه اینترنت هوشمند ساتیا به اطلاع کلیه کاربران محترم می رساند که به مناسبت نوروز اینترنت هوشمند ساتیا در شهرهای آشتیان، خمین و فراهان و دلیجان  راه اندازی شده است. قیمت اتصال به شبکه اینترنت ساتیا هر دقیقه 4 تومان می باشد که هزینه تلفن درون شهری نیز به این هزینه اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است که این هزینه روی قبوض مخابر... ادامه »
10
علام نتایج قرعه کشی مشترکین ساتیا
چکیده: رندگان این دوره قرعه کشی شرکت ساتیا آقای رضا فروزنده مشترک اینترنت هوشمند ساتیا برنده لپ تاپ و آقای ایمان حسین جانی مشترک کارت اینترنت ساتیا  برنده اسکنر
10
مفهوم سواد اطلاعاتی و با سواد اطلاعاتی
چکیده:   مفهوم سواد اطلاعاتی و با سواد اطلاعاتی: در طی دهه های اخیر  پژوهشگران موفق به کشف و معرفی بیش از 34 نوع سواد مفید و مدرن شده اند که عبارتند از : سواد علمی ، سواد فرهنگی ، سواد اجتماعی ، سواد سیاسی ، سواد اقتصادی ، سواد رسانه ای ، سواد اطلاعاتی ، سواد کامپیوتری ، سواد اینترنتی ، سواد محیط کار ، سواد خانوادگی و ... ادامه »
10
اختلال در ارسال پیامک
چکیده: مشترک گرامی، با توجه به اختلالات پيش‌آمده در خدمات شرکت همراه اول، خواهشمند است در صورت امکان پيامک‌های خود را پيش از ارسال انبوه، دست‌کم يکبار به صورت تستی به يکی از شماره‌های همراه اول ارسال و از رسيدن آن به گوشی اطمينان حاصل نماييد. شايان ذکر است اين اختلالات مربوط به پيامک‌هايی است که به صورت متنی(فارسی و لاتين) ارسا... ادامه »
10
نرم افزار Satia Tools
چکیده: اطلاعیّه مهم: کاربران محترم شرکت ساتیا ری ارتباط بایستی حتما نرم افزار "Satia Tools"را در جهت رفع سریعتر مشکلات احتمالی که حین استفاده از سرویس ADSL رخ می دهند از "اینجا" دانلود نمایند.   ادامه »
10
چکیده: کندی مجدد اینترنت اراک در تاریخ 3/9/90 بعلت خرابی در ارتباط اراک - تهران اینترنت دچار کندی شده است این خرابی در شبکه ارتباطی باعث ده تا شصت درصد  گم شدن بسته های ارتباطی شده است. که به گفته مسئولین دیتا استان مرکزی حداقل تا فردا  ادامه خواهد داشت. و امیدوار هستیم برای فردا رفع خرابی انجام گیرد. تصویر محل... ادامه »
10
چکیده: به اطلاع می رساند به علت خرابی یکی از دروازه (Gateway) های ایران، اینترنت با مشکل کندی مواجه می باشد. همچنین روز پنجشنبه مورخه 4/3/1391 نیز به همین علت اینترنت با مشکل کندی مواجه بوده است. ادامه »
10
چکیده: به اطلاع می رساند امروز مورخه 8/3/1391 از ساعت 15:00، اینترنت با کندی مواجه می باشد که منشأ مشکل نیز پس از Gateway ایران می باشد. ادامه »
10
چکیده: به اطلاع می رساند امروز چهارشنبه مورخه 24/3/91 اینترنت از بیرون از کشور با مشکل کندی مواجه است. ادامه »
10
چکیده:   به اطلاع می رساند امروز شنبه مورخه 3/4/91 اینترنت با کندی مواجه است. علت مشکل نیز خرابی بعد از Gateway ایران می باشد. میزان کندی نیز 6 برابر می باشد. ادامه »
10
چکیده: قطعی طولانی و بی سابقه اینترنت امروز مورخ 91/4/11 از ساعت 1:45 تا 5:20 دقیقه اینترنت بصورت کل استان قطع بوده است که علت آن خرابی روتر مرکزی هواوی بوده است. ادامه »
10
چکیده: به اطلاع می رساند مورخه 31/4/91 از ساعت 13:00 اینترنت از بیرون از کشور با کندی مواجه است. ادامه »
10
چکیده: در تاریخ 17/4/91 بعلت خرابی در دروازه شماره 10 عبور دیتا که مربوط به مخابرات زیر ساخت می باشد شبکه اینترنت از ساعت 12:30 با کندی شدید مواجه شده که تا لحظه ارسال این خبر ادامه داشته است. تصویر نرم افزار تست مسیر خرابی شبکه ادامه »
10
چکیده: به اطلاع می رساند امروز پنجشنبه مورخه 1/4/91 اینترنت، به علت مشکل در Gateway ایران با کندی مواجه است.   ادامه »
10
چکیده: به اطلاع می رساند امروز شنبه مورخه 27/3/91 به علت خرابی ارتباط اراک-تهران اینترنت با کندی مواجه می باشد.   ادامه »
10
چکیده: به اطلاع می رساند امروز یکشنبه مورخه 14/3/1391 به علت ایجاد اشکال در دروازه (Gateway) سمت روسیه اینترنت با کندی مواجه بوده است. ادامه »
10
چکیده:   به اطلاع کلیه مشترکین می رساند که در مورخ جمعه 2/22 از ساعت 6:35 دقیقه صبح لغایت 9:45 دقیقه بعلت قطع شدن خیلی طولانی برق منطقه اینترنت قطع بوده که از این بابت از مشترکین محترم عذرخواهی می نمائیم. ادامه »
10
چکیده: به اطلاع می رساند امروز مورخه 11/02/1391 شبکه اینترنت به علّت خرابی یکی از دروازه های ایران در حدود 30 درصد با کندی مواجه بوده است. ادامه »
10
چکیده:   به اطلاع می رساند به علت نقص فنی تجهیزات مخابرات در تاریخ 29/1/91 در زمان های مذکور ارتباط اینترنت قطع بوده است: 1. 8:50 الی 8:55 2. 9:16 الی 9:23 3. 10:28 الی 11:13   ادامه »
10
چکیده: مشترکین گرامی: به اطلاع می رساند که امروز 10/12/1390 به علت خرابی برقی، شبکه اینترنت شرکت از ساعت 6:05 لغایت 8:15 دقیقه قطع بوده است که از بابت این قطعی، 4 ساعت به سرویس کلیه مشترکین اضافه خواهد شد. ادامه »
10
چکیده: باز نشدن ایمیل یاهو و گوگل به اطلاع کلیه مشترکین می رساند که فعلا در ایران ایمیل یاهو و گوگل کار نمی کند و مشکل فنی کشوری بوده و مربوط به این سرویس دهنده نمی باشد. 90/11/22   ادامه »
10
چکیده: وزیر ارتباطات با بيان اين كه ما حتي عكس‌هاي پاره ‌شده كابل‌ها را نيز در راستاي قانع كردن در اختيار رسانه‌ها‌ قرار داده‌ايم، تصريح كرد: يكي ديگر از مشكلاتي كه با آن روبه‌رو بوده‌ايم، در مسير شمال ورودي اينترنت به كشور از مسير روسيه بود كه يكي از ايستگاه‌ها به آتش‌سوزي دچار شده بود كه در طي يك روز تلا... ادامه »
10
چکیده: نابر اعلام شرکت مخابرات مشکل کندی های اخیر مربوط به قطعی یکی از مسیر های دیتای کشور و در اختیار شبکه زیرساخت می باشد.   خبر مربوطه روی تلکس های خبری ادامه »
10
چکیده: ه اطلاع می رساند در تاریخ 5/10/90 از ساعت 12:40 تا 13:20 اینترنت از سمت مخابرات (تهران) قطع بود و پس از آن نیز با کندی شدید مواجه است. تصویر 1 تصویر 2 ادامه »
10
چکیده:   قطعی اینترنت شب یلدا 30-9-1390 در این تاریخ از ساعت 7:20 دقیقه اینترنت کل استان مرکزی قطع شده است که  مشکل در یکی از روترهای شرکت زیرساخت بوده است و این قطعی تا ساعت 9:05 دقیقه شب به طول انجامیده است. قابل توجه کاربران که همانطور که در شکل ذیل می توانید مشاهده نمائید قطعی از دروازه دیتای شماره 8 به بعد می باشد.  و لازم به ذکر ... ادامه »
10
چکیده: به اطلاع می رساند در تاریخ 5/10/90 از ساعت 12:40 تا 13:20 اینترنت از سمت مخابرات (تهران) قطع بود و پس از آن نیز با کندی شدید مواجه است. تصویر 1 تصویر 2 ادامه »
10
چکیده:   به اطلاع می رساند که طی 2 دو هفته ی اخیر طبق مستندات ضمیمه اینترنت از سمت مخابرات دچار کندی بوده است. همچنین از ساعت 16:30 مورخه 26/9/1390 افت سرعت به شدت محسوس بوده است. نمودار ادامه »
10
چکیده: ادامه »
10
چکیده:   در تاریخ 1390/8/26 از ساعت ده صبح شاهد گم شدن بسته های ارتباطی از سی تا پنجاه درصد بودیم که واقعا باعث تاسف است که این کندی بخصوص راجع به مشترکینی که شناسه شبکه آنها با عدد .2 شروع می شود شدیدتر بوده است. علت قطعی خرابی در محل سوئیچ اینترنت به ترکیه می باشد. عکس آزمایش دسترسی به سرویس دهنده سایت گوگل عکس آزمایش به سایت Download.com ادامه »
10
چکیده:   قابل توجه مشترکین محترم در تاریخ 23/8/90 از ساعت ده صبح لغایت 10:15 دقیقه اینترنت شرکت مخابرات زیر ساخت دچار قطعی لحظه ای  و کندی شدید شد که گزارش نرم افزار تست مسیر شبکه به پیوست گزارش می باشد. لینک تصویر نرم افزار تست شبکه ادامه »
10
چکیده: در تاریخ 90/8/25 اینترنت در ساعت 3:50 دقیقه قطع شد و این قطعی تا ساعت 4:06 دقیقه ادامه داشت.  که گزارش نرم افزار تست مسیر به پیوست می باشد. علت قطعی خرابی در روتر اداره دیتای شرکت مخابرات اراک بوده است. عکس نرم افزار تست مسیر   ادامه »
10
چکیده: به اطلاع کلیه مشترکین میرساند که در مورخ 90/08/10 از ساعت 14:10 لغایت 14:25 اینترنت بعلت تغییر روتر در مرکز علیزاده از طرف شرکت مخابرات استان مرکزی قطع بوده است.  که به ضمیمه خبر عکس های نرم افزار تست شبکه ارائه می گردد. لینک عکس های نرم افزار تست شبکه (1) لینک عکس های نرم افزار تست شبکه (2) ادامه »
10
چکیده: اینترنت هوشمند با شماره 9098624200 در منطقه شازند راه اندازی شد. شماره پشتیبانی:4220525 ادامه »
10
چکیده: از تاریخ 1390/7/24 لغایت 1390/7/26 به دلیل مشکلات مخابراتی اینترنت هوشمند ساتیا در مرکز پاگلی با پیش شماره های 367 و 368 و 366  مشکل داشته و امکان اتصال نداشته که این موضوع با پیگیری پرسنل فنی شرکت از مخابرات استان مرکزی در ساعت 5:15 دقیقه بعد از ظهر  7/26 حل گردید. ادامه »
10
چکیده: به اطلاع می رساند که به علت بروز اشکال در لینک ترکیه به ایران در تاریخ 4/7/90 از ساعت 10 صبح شبکه اینترنت با قطع و وصل مواجه می باشد. تصویر نرم افزار عیب یاب از لحظات قطعی شبکه تصویر نرم افزار عیب یاب از علت کندی شدید شبکه   ادامه »
10
چکیده: ه اطلاع می رساند به علت بروز اشکال فنی در سرور ترکیه، جستجوگر گوگل از دیروز 26/6/90 در برخی ساعات قابل استفاده نمی باشد، همچنین سایر سایت ها نیز با کندی مواجه است که نمودار محل بروز اشکال از اینجا قابل مشاهده است. ادامه »
10
چکیده: مشترکین گرامی پنل پیام کوتاه انبوه به مناسب عید سعید فطر صد عدد پیامک رایگان به اعتبار شما اضافه شد. و به اطلاع می رساند که می توانید جهت خرید پیام کوتاه بصورت آنلاین به قسمت شارژ آنلاین در منوی مدیریت کاربران مراجعه نمایید ادامه »
10
چکیده:   به اطلاع می رساند امروز مورخه 6/6/90 از ساعت 12:20 اینترنت از سمت مخابرات دچار قطعی یا کندی می باشد. و این کندی در اوج ترافیک پهنای باند تکرار می گردد که شما می توانید با نرم افزار تست مسیر اینترنت دقیقا مشاهده نمائید که این کندی شدید مربوط به دروازه (hop) ده به بعد می باشد و مربوط به خدمات ساتیا نمی باشد. برای دریافت نرم افزار تست مسیر ای... ادامه »
10
چکیده: به اطلاع می رساند قسمتی از کندی و قطعی در ساعات رایگان شب مربوط به اشکال در یکی از مسیریاب های شرکت مخابرات می باشد که ... ادامه »
10
چکیده:   قابل توجه کلیه مشترکین محترم اینترنت که از 15/1/90 تا این تاریخ کندی هائی برای شبکه اینترنت بوجود آمده است . که این کندی ها تا تاریخ 20/1/90 نیز ادامه دار بود. ادامه »
10
چکیده: مشترکین اینترنت پرسرعت ساتیا می توانند ... ادامه »
10
چکیده: تیم شطرنج شرکت ساتیا در دور هفتم از کل یازده دور مسابقات شطرنج استان مرکزی قهرمانی خود را با نتایج درخشان مسجل نمود.. علت این قهرمانی استفاده صحیح از اینترنت در تمرینات و اعضا و مدیریت خوب تیم می باشد.... ادامه »
05
چکیده: تا %50 بیشتر مکالمه کنید ... ادامه »
05
چکیده: از این پس می توانید برای بررسی اعتبار، تغییر کلمه عبور و یا تمدید الکترونیکی از طریق لینک"سایت من" اقدام فرمایید. ضمناً ارسال پیامک از طریق کارتهای اینترنت ساتیا نیز از طریق صفحه "سایت من" امکان پذیر می باشد و بزودی مشترکین +ADSL2 نیز می توانند از طریق همین صفحه ارسال پیامک انجام دهند ادامه »
05
جوایز بهاره اینترنت هوشمند
چکیده: 9098612211 رمز شانس شماست در بهار امسال یعنی تا پایان خرداد ماه کسانی که از اینترنت هوشمند شرکت ساتیا ری ارتباط استفاده می نمایند در قرعه  کشی ماهیانه یکعدد لپ تاپ مدل DELL VOSTRO 1015 شرکت خواهند نمود. برای اطلاعات بیشتر روی ادامه مطلب کلیک کنید. برای دیدن مشخصات لپ تاپ اینجا کلیک کنید. ادامه »
05
قهرمانی زود هنگام تیم شطرنج ساتیا
چکیده: تیم شطرنج شرکت ساتیا در دور هفتم از کل یازده دور مسابقات شطرنج استان مرکزی قهرمانی خود را با نتایج درخشان مسجل نمود.. علت این قهرمانی استفاده صحیح از اینترنت در تمرینات و اعضا و مدیریت خوب تیم می باشد.... ادامه »
05
استخدام
چکیده: شرکت ساتیا برای تکمیل پرسنل خود به افراد ذیل نیازمند است: کارشناس فروش یک نفر آقا یا خانم  دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت بازرگانی  یا  مرتبط کارشناس فنی آشنا به نرم افزار Microsoft Office SharePoint Designer 2007 یک نفر ادامه »
08
فروش ویژه گیگابایت
چکیده: به استحضار مشترکین گرامی می رساند که تا پایان سال می توانید به ازای خرید هر گیگ ترافیک یک گیگ ترافیک رایگان  از ساتیا هدیه دریافت کنید ادامه »
Newsletters حداقل
 نقش انتخاب شده
Administrators
khabar
Registered Users
Subscribers
Technical
Unverified Users
 
 
   
  
 
 
   
DnnForge - NewsArticles حداقل

هیچ خبری یافت نشد.